Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajánlanátok valamit hogy mit...

Ajánlanátok valamit hogy mit tegyek ha ideges vagy szomorú vagyok hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Nem piára és nem fűre gondolok... értelmes válaszokat légyszi

2014. dec. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél csokit! :D

Komolyra fordítva a szót, esetleg próbáld megtalálni az idegesség forrását és javítani a dolgon. Ha csak úgy néha rád jön a dolog, akkor csinálj valamit, ami leköt (például rajzolj, fess, olvass, nézz sorozatot, hallgass zenét, vagy akár takaríts egyet). Én nem emlékszem arra, hogy mikor voltam utoljára ideges vagy szomorú - szerintem az nem ebben az évben volt. Azt az elvet vallom, hogy bármi történjék is, attól semmi sem lesz jobb, ha leülök a sarokba sírni és várom, hogy jobb legyen. Jó dolog az a pozitív hozzáállás! :)

2014. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha ideges vagyok mindig edzem


sokkal nagyobbat lehet edzeni idegesen mint simán


és ha rendesen kiedzetted magad akkor nem marad benned egy csepp idegesség sem, örülsz ha élsz


a szomorúság más tészta, örülni kéne a kisebb-nagyobb dolgoknak ha pedig nincs akkor tenni kéne érte hogy legyen

2014. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megszüntetni az okát/oldd meg a problémát. Ha nem megy akkor se tartsd magadban. Pl.: mondd el valakinek mi a baj mitől vagy ideges,ha nem akarod senkinek elmondani akkor írd le mi az ok/mi a baj és ez segít.Add ki magadból valahogy.(futás,biciklizés,rajzolás nemtom amilyen hobbid van) Vagy ha ezek közül egyik se ,akkor ,sírd ki magad egyszer rendesen és utána jobban leszel.
2014. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!