Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy 10 éve...

Lehetséges, hogy 10 éve elhunyt hozzátartozó visszatér és érzem az illatát?

Figyelt kérdés
Születésnapja van és érzem azt a tipikus öreg szagát, ami csak rá jellemző, néha így átlibben a szag és aztán megszűnik. nincs semmi ruhája itt meg ilyesmik :o
2014. dec. 21. 01:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.


Bizonyára szeretted az illetőt mivel nem félsz tőle és finoman közelít.


Az egyik dokumentum csatornán volt egy műsor Visszatérés a halálból címmel, na ott akik klinikai halálból vissza tértek találkoztak elhunyt rokonaikkal.


Én nem találkoztam tehát bizonyítékom nincs rá ezért el is fogadom azt aki nem hisz benne.


De én hiszek benne.

2014. dec. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
a szobámban sosem éreztem, csak a konyhában, most meg a szobámban éreztem 2-3 percre. :o fura :D
2014. dec. 21. 01:32
 3/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyes hozzászólóval. Igen, lehetséges, hogy visszatért. Mert szeretett téged. :) És nem felejtett el.
2014. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nagyon megható.
2014. dec. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ, én néha hiszek , néha nagyon nem az ilyesmikben ... az ilyen esetek nagyon furán érintenek, főleg mikor a konyhában megyek és csak úgy átmegy az a szag és eltünik :o
2014. dec. 21. 01:47
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, fura. De tudni kell, hogy a lélek nem hal meg soha. Csak a test. ezért jöhetnek vissza a lelkek hozzánk, üdvözölni. Szerencsés vagy. :)
2014. dec. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hátborzongató :o :)
2014. dec. 21. 01:58
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem hátborzongató! Inkább megható! gondold el, hogy a test azért él, mert benne van a lélek. És te csak a lélekkel találkoztál most, vagyis ugyanazzal a személlyel, akit régen ismertél. Csak most test nélkül jött el hozzád. A lelkek soha senkit nem bántanak, A lelkek tele vannak szeretettel.
2014. dec. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A lelkek a lélekdimenzióban élnek. És folyamatosan lejönnek a Földre szétnézni. Épp úgy élnek ők, mint mi itt a Földön, csak ők abban a láthatatlan lélekdimenzióban élnek.
2014. dec. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a téma, privátba elküldök neked erről szóló nagyon érdekes könyveket. Egy csodálatos világot tárnak fel.
2014. dec. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!