Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket miért idegesíti...

Az embereket miért idegesíti az elektronikus zene?

Figyelt kérdés
Szerintem meg a hörgős metál az elviselhetetlen!

2014. júl. 30. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az általad felsoroltak közül mindkettő. No de erre mondják, hogy ízlések és pofonok.


Én azért nem szeretem, mert semmi lágyság nincs benne. Én azért hallgatok zenét, hogy ellazuljak, vagy mert olyan bánatom van, amit a zenék szövegén át könnyebben fel tudok dolgozni.

2014. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Engem speciel nem idegesít, csak nagy mértékben. Én műnek, monotonnak találom. Összekötöm egy réteggel, akik e műfaj kedvelői és olyan kiábrándultságot érzek, olyan felszínesnek látom/érzem.

Egyébként én azt veszem észre, hogy azért elég sokan kedvelik.


Én "hörgős metált" - death metált hallgatok és abszolút megértem, hogy sokaknak nem tetszik. Ez nem egy "kezdő" műfaj, sok évnyi metál után szerettem csak bele én is. Mély témájú és hangzású dalok, olyan mint a komoly zene, meg kell rá érni. ;)

2014. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 GLadislaus ***** válasza:
69%

Az, hogy az embereket idegesíti általában az elektronikus zene, szerintem, elég durva általánosítás. Ennek is megvan már vagy három és fél évtizedes története, melynek során számtalan irányzata alakult ki, a primitív módon egyszerűtől a mélyen experimentálisig, a relaxálóstól a durván agresszívig, sok egyedi és meghatározó előadó van, és persze milliószor annyi tucattermék. Valószínűtlen hogy ezeket mindenki egységesen utálná.


Egyébként meg ízlések és pofonok... Magam részéről szeretem a chill-outos, ambientes, new age-esebb, stílusú elektronikus zenéket, meg az indusztriális jellegű dolgokat, de a trance-ben is vannak dolgok, amelyekkel nagyon jól elvagyok, de a tizenöt perces tucc-tuccot ki nem állhatom. Ugyanakkor nálam is elsősorban a metál az első, és bizony nem zavar, ha hörögnek is... :)

2014. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Én szeretem az elektronikus zenét. :) A metal műfajjal sincs bajom, de a nagyon hörgősektől megijedek. :'DD
2014. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem minden metál hörgős...
2014. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem szeretem. De annyira utálom miért kell állandóan szapulni egymás zenéjét? Én sosem mondom semmilyen zenére,hogy nem szeretem, engem se hordjanak már le, mert hallgatok pl klasszikus zenét basszus.

A rappen, és metálon és tuctuc zenén kívül minden zenét szeretek.

Ezeket az elektronikus zenéket azért nem, mert nekem nem nagyon zene,hogy ugyan az a mosógépzörej ismétlődik 5 percen keresztül, és azt megremixelik 40 percbe.

2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Hogy miért nem tetszik?

Folyton ismétlődő beat,hangszereket ritkán lát,nem kell hozzá tehetség/tudás (aki ért az MagixMusicMaker vagy az FL stúdióhoz az simán készíthet egyet).

A másik meg a "hörgős metál".

Ilyen műfajról nem is hallatom,no meg nem minden metál "hörgős".

2014. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
29%

Ha már az utolsó válaszoló rátért: egy ilyen program megtanulása maximum pár hétbe-hónapba kerül,nem tudom.

Viszont a hörgést sok évi gyakorlás után sem lehet tökéletesen elsajátítani,és akinek sikerül,az igenis tehetséges. :)

Próbáld csak ki, próbálj hörögni és közben szöveget "énekelni", vagy átmenetesen hörögni és énekelni. Megy úgy, hogy hogy nem egy szorulásos T-rexre hasonlítasz?

Persze ennyi erővel azt is lehet mondani,hogy egy kezdő ugyanúgy nem tud zenét mixelni, de ahhoz viszont kevésbé kell tehetség, mint a hörgéshez :)

Én személy szerint nem hallgatok elektronikus zenét.Utálom a monoton tuctuc zenét,mikor éjjel az autóban az szól,azon csodálkozok, hogy a sofőr nem alszik el rajta... A másik,hogy konkrétan semmi érzelem nincs benne,maximum akinek jó a fantáziája,beleképzel 2 szerelmes robotot.

A Metal zenében legalább hangszereken játszanak. Attól még nem lesz műzene,vagy elektronikus,mert sok vezeték van egy koncert közben a színpad körül... :)))

2014. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A kérdésban a fő probléma ott van, hogy nem tudod mi az az elektronikus zene. DE nem csak te hanem úgy általában legtöbben.Az alábbi yutubokon van két elektronikus zene. Azokból is az extrém vonal. Hallgasd meg és meggyőződhetsz róla, hogy az emberek mért nem szeretik.

https://www.youtube.com/watch?v=LlKKR34ieD4

https://www.youtube.com/watch?v=hfbSaFeLedQ

2014. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
trance, bigroom, techno...ezekre értem
2014. júl. 31. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!