Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágnak sokan kifejezette...

Miért vágnak sokan kifejezetten mogorva képet az utcán? Nem szomorú/bús, hanem undok arckifejezés!

Figyelt kérdés

Nem szomorkodnak, mert drága a kenyért, nincs mit enni, vagy ilyesmi, hanem az arcuk kifejezetten utálatos!

Tehát olyan arckifejezés, hogy "Ne próbálj hozzám szólni!"


Miért undok valaki egy vadidegenhez az utcán?



2013. dec. 9. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ez ilyen magyar sajátosság, hogy mindenki szenved, depressziós, minden szar, pesszimista, nyavajognak. Amerika ennek pont az ellenkezője.
2013. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, csak Amerikában fele annyira nem szorítják a "zacskónkat" mint itthon, évek óta..
2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nem látom ennyire szörnyűnek, általában ha megy az ember egyedül az utcán, nem szokott magában vigyorogni. De ha valakit leszólítok valamiért, kérdezek valamit, akkor normális és nem utálatos.

Amerikában meg engem kifejezetten zavart az állandó mosolygás, először aranyos, aztán fárasztó, aztán észreveszed, hogy milyen felszínes.

2013. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert ilyenek. Egy ember alaptermészetét abból lehet leginkább megítélni, hogy milyen arcot vág, amikor az égvilágon senki nem figyeli, csak bámul maga elé, illetve mi az első reakciója, ha meglát valakit. Akinek ilyenkor mosoly van a szája szélén, az derűs. Aki olyan képet vág, mint a felajzott pincsikutya, az meg undok.
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Amerikában még nem voltam, nem tudom, ott milyenek az emberek, de az biztos, hogy Európában mindenhol sokkal mosolygósabbak és kedvesebbek, mint nálunk.
2013. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát olyan arckifejezés, hogy "Ne próbálj hozzám szólni!" "

Budapest belvárosában enélkül az arckifejezés nélkül "halott" vagy. Percenként rádugranának a csövesek az újságjukkal, pénzt és/vagy cigit kunyeráló fura fazonok, cigányok akik kést/iPhone-hamisítványt/ágyneműt próbálnak rádsózni, szórólaposok, kézzel festett képeslapot árulók, egzotikus állatok megmentésére gyűjtők, állítólagos beteg gyerekek nevében kéregetők, most karácsony előtt a jóég tudja milyen alapítványokevében kérincsélők... meg a kis fäszom, ha ezek után nem vagy morcos, akkor semmitől. Legközelebb már eleve ilyen arccal indulsz útnak.

2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem tartom magam undoknak, de aki rámnéz valamikor, amikor csak úgy nézek ki a fejemből, annak az jön le hogy hatalmas problémáim vannak, hogy valami baj van. Pedig nekem ilyen a tekintetem. Próbáltam változtatni, hogy legyen kis mosoly mindig, de nem megy, vagyis eléggé hülyén éreztem magam és felhagytam vele. Ha valaki ismer, az tudja h nem vagyok ilyen.
2013. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De én hozzájuk se akarok szólni! Megyek előre, jönnek szembe, és 10ből 9 ilyen fejet vág ha rám néz!
2013. dec. 9. 19:53
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Jajj, mit nem lehet ezen nem érteni?! Pont azért veszi fel a sok pesti az ilyen mogorva arcot, hogy a bolondok ne találják meg és ne kérdezze meg tezsvír, hogy "há, mit vigyorogsz te itt, heeee?" A másik: azért van az utca, hogy közlekedj, nem azért, hogy másokat figyelj.
2013. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert szomorúak és depressziósok.
2013. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!