Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is furcsa vagyok?

Szerintetek is furcsa vagyok?

Figyelt kérdés

Korosztályom, és néhány felnőtt szerint nagyon fura vagyok.

Nem olyan dolgok kötnek le, mint a legtöbb tinit. Engem nem tud érdekelni, hogy elmegyek péntek-szombat este bulizni, ahol minden csajjal kikezdek, mattrészegre iszom magam. Nem hallgatom a mai divatzenéket, inkább kicsit szimfonikusabb fajtákat(szimfonikus metál,folk metal). Nem divatolok, nem kell mindenféle csillivilli új ruha, airmax és hasonlók.


Nekem nem az a buli amit fent leírtam, hanem az hogy barátokkal kimegyünk az erdőbe, vagy a mezőre és szórakozunk, kikapcsolódunk. Imádom nézni a csillagokat, szoktam olyat hogy éjszaka mikor mindenki alszik, kimegyek a közeli erdőbe, keresek egy jó helyet, leülök és bámulom a csillagokat, valami lágy zenét hallgatva. Ilyenkor mindig olyan nyugodtnak érzem magam, mintha nem is ezen a világon lennék. Verseket írok, rengeteget álmodozok mindenféléről, amiket gyakran le is írok. Imádom a fantasyt.


Sokak szerint fura vagyok, és érdekesen tekintenek rám.



2014. dec. 21. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Kösz a rövid,velős választ..:D


Kimaradt:16/F

2014. dec. 21. 14:01
 3/32 anonim ***** válasza:
Furcsa vagy, de ez nem baj. Kitűnsz a tömegből. Amúgy nem vagy egyedül, vannak hozzád hasonló emberek, akik kerülik a tömeget és a nyüzsgést.
2014. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy sokaknak fura vagy, de ez azért mert számukra elképzelhetetlen, hogy te így is jól érezd magad.. ennyivel gazdagabb vagy náluk.

Folk on!

2014. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Akkor én is furcsa vagyok. :D Semmi gond azzal, ahogy élsz, sőt! :) 18/L
2014. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Tisztelet jár neked mert te a saját magad módján élsz, öltözködsz, és nem mész a díva után úgymond "nem vagy birka" :)
2014. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
*divat. Bocsika :D
2014. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én is ezeket jobban szeretem :)
2014. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat
2014. dec. 21. 14:19
 10/32 acelsziv ***** válasza:
Nem vagy fura legfeljebb annak tűnhetsz az "átlagember" szemében. De ettől nem vagy rosszabb. Én anno ezt a zenés csillagnézést megspékeltem egy pohár minőségi borral is :)
2014. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!