Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismer valaki ilyen történeteke...

Ismer valaki ilyen történeteket? (lent)

Figyelt kérdés

A legtöbb varázslatos történetnek egy lelkileg egészséges gyerek a főszereplője, aki a kalandjai során tanulja meg a felnőtté váláshoz szükséges dolgokat és természetesen azt, hogy hogyan legyen jó ember.


Arra volnék kíváncsi, van e olyan mese, film, történet, ami a szorongó vagy éppen agresszív gyerek kalandjait mutatja be? Az ilyen gyerek kívülről nézve egy rossz gyerek, de a poklok poklát járja meg amíg felnő, szerintem itt is sokan értik, hogy miről beszélek. Abban is biztos vagyok, hogy nem egy gyerek ismerne magára és nyerne erőt egy ilyen meséből. Most éppen ezért keresek én is ilyet, mert valakinek meg szeretném mutatni.


2014. dec. 22. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Uh voltnagyon régen valami mese, már se í címére nem emlékszem, se a történetére, csak annyira, hogy ksigyerekként nem bírtam végignézni, mert már rosszul éreztem magam tőle annyira szomorú volt.

Talán Jégkirálynő, vag yilyesmi volt a címe.

2014. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a békés harcos útja.
2014. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyv is megfelel?
2014. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább a szorongóra passzol, mint az agresszív-rosszra:


Michael Ende - A Végtelen Történet.


Először mindenképp a könyvet olvasd!

Lehetőleg padláson, de ha nincs, egy szekrény is megteszi zseblámpafénnyel ( én is úgy olvastam valamikor réges-rég :) ).

2014. dec. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!