Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer olyan történeteke...

MeToYou_471 kérdése:

Valaki ismer olyan történeteket, amit neten ír/írt valaki (mint a finfiction-ok) és egy emo lányról/fiúról/különcről SZÓL?

Figyelt kérdés
Esetleg egy egyszerű neten íródott történet, ami tinikről szól. Előre is köszöntem. :))

2013. aug. 20. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egy emóról szól, csak egy különcnek titulált, kirekesztett lányról Szellem Revulsion c. története az Anime Fanfiction Style-on =)

Az a kedvencem az oldalon, már szinte csak érte látgatom =) tényleg nagyon jó!

2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyen van.
2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

pl. ez emo-ról szól....

több is van,de én mostanában nem keresek ilyeneket,mert a fanfiction-ök úgy felkavarnak,hogy 3 napig dühöngök,ha vki lefekteti már a 3. részbe a főszereplő csajt(ribit)...

2013. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiii, sokat segítettetek (: Annyit kersem neten iylet, de sehol nem találtam :/ de most végre igen, még egyszer köki :))) Ha valaki még tud,írhat c:
2013. aug. 23. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
uhuhhu..megláttam a kérdésedet és muszáj voltam lecsapni az én fanfictionom reklámával! www.fantasticbabyy.blogspot.hu nah hát 16-22 évesek szerepelnek benne de a főszereplője 18 éves.:)) előre is köszi ha megnézed és esetleg tetszik nem harapok a fel is iratkozol!!^-^
2013. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso komizo:Örülök,hogy írtal, de lenne egy kérdésem.Hol van itt az,hogy emo vagy különc?
2013. aug. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!