Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezhetem ezt?

Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Ugy érzem rossz testbe születtem. 25 éves férfi vagyok de magamban ugy erzem hogy női mentalitás, oszton, gondolkodás van bennem. Legszivesebben nő lennék. Nem akarok férfi lenni. Nem vagyok meleg tehát jelenleg nem vágyom a saját nememhez de tudom ha nő lennék akkor a férfiakat választanám. biszex sem vagyok. Más is van ezzel igy?
2014. dec. 23. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a genetikád úgy adná, akkor egy oszlopba is szerelmes lehetnél.

Nos, nemtudom, nekem ez volt ez első gondolatom, remélem, hogy felvidítottalak vele. Mellesleg ez nem vicc, mert igaz.

2014. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez van. Meleg vagy.
2014. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es a kérdésben is írtam hogy nem. Ha számodra gondot okoz a mondat értelmezése akkor kérlek menj vissza általánosba és tanulj egy kis szövegértést. Ha viszont polgárpukkasztó beszólásként írtad felesleges soraidat akkor ajánlom neked hogy gondoljkodj el magadban. hogy miert vavy ekkora gyökér
2014. dec. 23. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2-es hülye... Ne félj nem vagy meleg! Csak valami bizti rossz vágányra terelődött az életedben:) Képzeld én is éreztem már így 😊
2014. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így nehéz belegondolni, de ha nő lennék hetero lennék lehet... most így belegondolva, ha lánynak kelnék fel holnap, akkor lehet leszbi lennék :D nem gondolkodom ilyenen nagyon xd .. szeretek fiú lenni :3 és szeretem szeretni a lányokat :*
2014. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért érezheted azt, mert ezek szerint transzszexuális vagy. Ők az a kategória, akik ellentétes nemű lelkűnek érzik magukat ahhoz képest, amilyen a biológiai nemük.


Bár éles kategóriák általában nincsenek, pontosan ezért elgondolkodtató, h esetleg valamiféle kevert transzi vagy, mivel azt írod, ha a biológiai nemed ellentétes lenne, akkor is a biológiailag ellentétes nemű vonzana téged. Ennyiből más a transzi: ők a saját lelki neműkhöz képest vonzódnak, ráadásul hajlamosak a nemi szervüket másik neműére operálni (nemi helyreállító műtét), ami tovább bonyolítja az értelmezést, h mihez képest azonos illetve ellentétes nemű a vonzalom. Ugyanis a transzik, a volt, illetve jelen testüktől (nemi szervüktől) függetlenül, csakis a lelki nemi identitásukhoz képest érzik magukat homo-, vagy éppen hetero-, vagy éppenséggel biszexuálisnak.

2014. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!