Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől érezhetem azt, hogy...

Mitől érezhetem azt, hogy szinte bármit is csinálok semmi értelme nincs és a motivációm szinte mindenhez egyenlő a nullával?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet,sőt biztos,hogy a környezeted nem jelez vissza sehogy.Se pozitívan,se negatívan.

Mennyit dicsértek téged a szüleid?

2013. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Kevés az önbizalmad és az önbecsülésed, és kevés pozitív visszajelzést kapsz a külvilágtól. Próbáld jobban értékelni a saját munkádat és csinálj olyan dolgokat amiknek eredménye van, hogy legyen ami motiváljon, és bízz magadban.

Velem is ez van mostanában, hiába van annyi kitartásom ami tíz embernek is elég lenne, semmi motivációm, anélkül meg semminek sincs értelme, de elkezdtem sportolni és hobbi szinten modellezni, az életkedvem már megjött, te is keress valami elfoglaltságot amit szeretsz és motivál :)


~ martinez ~

2013. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szüleid miatt.
2013. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem sokszor, de csak azért, mert az utóbbi időben túl sokat voltam magányos és már az egész életemet megutáltam és meguntam emiatt, annyira sz@r. Nem akarok nyavalyogni, de tényleg rohadt sz@r, hogy nincsenek élményeim, csak a négy fal. Mindennél jobban gyűlölöm már ezt. Ezért néha előfordul, hogy nincs kedvem tanulni, mert csak a munka, meg a kötelesség van, öröm meg semmi és ehhez a fásult életmódhoz én még fiatalnak érzem magam, vagyis nem akarom a legszebb éveimet a nagy büdös semmire és a szenvedésre elsz@rni. Ez gyakran lelomboz és ilyenkor mérges vagyok, ingerlékeny és zabos. Barátokat kéne találni, mert ez így töxar. Ha lennének barátaim, sokkal nagyobb lenne az életkedvem. Vagyis van egy pár barátom, de amennyit ők ráérnek, az nekem édeskevés. De őket is megbecsülöm, örülök, hogy vannak, mert volt olyan, hogy abszolút nem volt kihez szólnom és azt az érzést senkinek se kívánom. Vagyis az ellenségeimnek igen:) Ja és önbecsülésem, önbizalmam sincs, egy nagy nulla, társaságban meg se merek szólalni, mert félek, hogy leégetem magam, úgyhogy ördögi kör.:S
2013. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem egyszerűen túl jó dolgod van! :((


Ha lennének kötelezettségeid amit rendesen elvégzel

- egyrészt büszke lennél a teljesítményedre,

- másrészt örülnél, ha letehetnéd a hátsódat és pihenhetnél.

S hogy mi az öröm az életben? Az, ha célokat tűzöl ki magad elé és eléred! Vagy örömöt szerzel valakinek, amitől Te is boldog leszel.


Lelki bánat ellen pedig legjobb gyógyszer a fizikai munka vagy a sport! :)

2013. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Tévedés, a pia a legjobb lelki bánatra. A többi az baromság.
2013. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nem a szülőkről van szó nem is a barátokról.a fő ok hogy nem látod értelmét az életnek és míg nem találsz valakit vagy valamit ami miatt érdemes lesz élni érdemes lesz küzdeni addig ilyen maradsz.hidd el tudom.én is így vagyok
2013. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-nél a pont.
2013. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a szó nomád értelmében, a dolgok 90%-a amiket manapság csinálunk (kell csinálnunk) semmi értelme.
2013. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 saveme válasza:
Én még hozzátenném azt is, hogy ha összeakad az ember egy igazán szerencsétlennel, vagy még jobb esetben alkalma adódik, hogy tegyen is valamit érte (vagy akárki másért), már az is életet hoz a vegetálásba. Jó, ha le tudjuk venni a szemünket magunkról.
2013. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!