Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba, hogy ez a...

Bennem van a hiba, hogy ez a dolog idegesít engem? 20/F

Figyelt kérdés

A húgom (16) barátja (nem tudom mennyi, 17 körül) itt tölti a karácsonyt nálunk. Nem kérdeztem miért, nem is érdekel, több mint 120 km-ről utazott ide. Nincs vele gond.

Néha ha megölelnék egymást, esetleg egy puszi, nem Lenne vele gond. De hogy félpercenként egymás törkáig ledugják a nyelvüket, és ezt mindennemű túlzás nélkül írom, nálam betelíti a poharat.

Miért nem ujjazza meg, vagy szopja le egyik a másikat? Itt előttünk? Folyamatosan megy a cuppogás, legszívesebben pofánverném mindkettőt.


És nem azért zavar mert nekem nincs barátnőm és irigy vagyok, ha lenne se művelném ezt a jóízlés határait már régen átlépő publikus pettinget.


2014. dec. 24. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem neki mondod?
2014. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán akkor nyisd ki a szád és kérd meg őket normálisan, hogy ezt ugyan ketetsben csinálják már.
2014. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok én itt balhét csinálni. :D Amennyi esze van a húgomnak ilyen téren, besértődne, magyarázkodna, és legfőképpen leszarná.
2014. dec. 24. 20:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy zavar, mert tényleg nem illik társaságban így viselkedni. Szülők mit szólnak mindehhez?
2014. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem érzik ők sem, hogy ez nem normális. Most vacsoráztunk, mikor végeztünk az evéssel, megint rákezdtek.

Be is jöttem a szobámba azonnal.

2014. dec. 24. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm, puszi, simogatás belefér társaságban, de ez a "ott ujjazom meg a többiek előtt és már szinte nyög", na ez tényleg gáz és bunkó.
2014. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 25. karácsonyom, pár nélkül, mégse rinyálok.
2014. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Látom nem értetted meg, nem azzal van bajom hogy nincs barátnőm, hanem hogy ők így viselkednek. Kettesben csinálhatnak bármit, de ne az egész család előtt.
2014. dec. 24. 20:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, tecskelni nem-e szeretnének.
2014. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, az anyud miért nem szól rá négyszemközt,vagy az apud?Valóban izléstelen dolog, ha még messze is vannak egymáshoz.
2014. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!