Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba, hogy ez a...

Bennem van a hiba, hogy ez a dolog idegesít engem? 20/F

Figyelt kérdés

A húgom (16) barátja (nem tudom mennyi, 17 körül) itt tölti a karácsonyt nálunk. Nem kérdeztem miért, nem is érdekel, több mint 120 km-ről utazott ide. Nincs vele gond.

Néha ha megölelnék egymást, esetleg egy puszi, nem Lenne vele gond. De hogy félpercenként egymás törkáig ledugják a nyelvüket, és ezt mindennemű túlzás nélkül írom, nálam betelíti a poharat.

Miért nem ujjazza meg, vagy szopja le egyik a másikat? Itt előttünk? Folyamatosan megy a cuppogás, legszívesebben pofánverném mindkettőt.


És nem azért zavar mert nekem nincs barátnőm és irigy vagyok, ha lenne se művelném ezt a jóízlés határait már régen átlépő publikus pettinget.


2014. dec. 24. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy akár dughattok is nyugodtan, nem kell visszafogni magatokat, ha már eddig sem tettétek.

Vagy kérdezd meg, hogy ez már itt az előjáték, vagy mi a p'o'cs?

2014. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem előjáték, ez alap náluk. Állandóan ezt csinálják. Még az óvodában sem ez megy. Amúgy anyámék nagyon engedékenyek, próbálnak erősködni néha de egyáltalán nem megy. Szerencséjük hogy én nem lettem lezüllött, mert nem rajtuk múlt...
2014. dec. 24. 21:04
 13/17 anonim ***** válasza:
A hugod mégcsak 16 éves, mi lesz ezután.
2014. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pedig az egyetlen megoldás, ha szólsz nekik. Egyébként iszonyatosan tiszteletlen, gusztustalan és bunkó dolog. Én soha nem csinálnék ilyet a barátommal, SENKI előtt, mert privát dolog. Családban még szerencsére nem történt ilyen, a baráti társaságomba is szorult elég jóérzés, de mikor az utcán, buszon, megállóban mellett nyalják ki egymás gyomrából az aznapi reggelit, akkor fel tudnám rúgni az illetőket a Holdig.
2014. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 A másik megoldás, hogy itt vagyok a szobámban és nem nézem őket. Biztos jól érzik magukat, én szólni nem fogok. Ez csak őket és a szüleimet minősíti, mert nem az én feladatom lenne szabályozni ezt.


És nem tudom milyen lenne, ha most nekem lenne egy barátnőm akivel ugyanezt művelnénk? Én érezném magam rendkívül kellemetlenül. Nem bírják kontrollálni magukat, kicsik még. Mintha kutyákat látnák, akik ösztönből egymásra másznak. :D

2014. dec. 24. 21:31
 16/17 anonim válasza:
Kezdd el verni a fas.zod előttük.
2014. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A másik megoldás, hogy itt vagyok a szobámban és nem nézem őket. Biztos jól érzik magukat, én szólni nem fogok. Ez csak őket és a szüleimet minősíti, mert nem az én feladatom lenne szabályozni ezt.


Igen , végülis te menekülj, ne a hülyék viselkedjenek. ez nagy megoldás.

2014. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!