Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a zsenik?

Milyenek a zsenik?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismer zsenit, netalán ő maga egy zseni, leírná nekem, hogy hogyan szokott viselkedni, gondolkodni, mennyire és miben különc. Bármilyen válasznak örülök, ami a témába vág.

2014. dec. 25. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen képességű emberekre én is kíváncsi vagyok. :)
2015. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Elsősorban letisztáznám : nem biztos hogy zseni vagyok bár egy mensa teszten 125+-os lett az eredményem és 6 osztályosba járok nagyon komoly figyelmi problémáim vannak mivel mozaikosan sérült a 21.kromoszómám és bár reálisan tudnék hozzáállni a dolgokhoz a depresszió miatt nem tudom érvényesíteni a reálisnak tűnő világnézetemet bár ha belegondolok hogy mindegy mit csinálok mivel abból kiindulva hogy minden (beleértve az ok okozat összefüggést is ) a dolgok összegződéséből áll azt se tudom miért pont én vagyok én és hogy hogy nem egy kicsit más gondolkodásmódra van éntudatom ?! Egyébként szeretek csavarogni és tanulni de nem a tananyagot hanem a saját kérdéseimre keresek választ és ezért nézek utána néhány dolognak (valahogy mindig az xnxx-en kötök ki de az már más téma:)14/f
2017. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként azon a kérdésen rágódom már több mint fél éve hogy mitől függ hogy milyen vagyok és hogy hogy döntök és råjöttem arra is (más téma ) hogy bár visszamenni nem de bele lehetne látni a multba
2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A zseni címkézés. Valaki az, vagy nem, egy dolog, a kérdés, mennyit használ a világnak. Gyakran utólag teremtenek legendákat. Magam is 4 évesen tudtam írni-olvasni, mint itt egy válaszadó írta magáról. Már óvodában is kreatív voltam, saját magam által kitalált mesékkel szórakoztattam a társaimat (fel is vették magnetofonszalagra). Nem vagyok túl emberszerető alkat, bár könnyen kijövök másokkal, gyorsan megoldom az élet kihívásait (ez utóbbi az igazi IQ, nem a teszteredmény). A közoktatásban magyar nyelv- és irodalomból, történelemből, nyelvekből kiemelkedő voltam, versenyeket is nyertem. A matematikát megutáltatták, bár lett volna hozzá képességem. Végzős gimnazistaként sem tudták kiölni belőlem a kreativitást, egy ilyen irányú teszten első lettem a 80 fős évfolyamból. Az egyetem nehezen indult, de lett két diplomám, (illetve két évig egy nyelvszakon voltam ezek mellett vendéghallgató). Ma konstruktívan oldok meg tudományos problémákat, PhD fokozatot szereztem, kutató és oktató vagyok, új irányú könyveket írok. Remélem, alkotó módon fejleszthetem még a tudományszakot, befutva a kutatói-oktatói pálya teljességét. Bár könnyen mozgok az emberek között, van előadói és verbális képességem is (mi több, állítólag humorom), nagyon kevés embert engedek közel, saját családom nincs, egyedül élek, szüleimet, unokaöcséimet próbálom segíteni. Szeretek külföldi egyetemekre menni kutatni, a könyvtárak csendje, a világ szépsége vonz. Szeretek minden téren igényes lenni, hiszek benne, hogy egyszer még kigyúrhatom magam:-), ha lesz rá elég időm. Alapvetően egészséges vagyok, hol jobban van időm az izomépítő- és futóedzésekre, hol kevésbé. Régiségeket, könyveket gyűjtök, szeretem széppé tenni a lakókörnyezetem. A kosz, a zaj, a trágárság, a szellemtelen emberek nem szimpatikusak, kerülöm az ilyesféle helyzeteket. Igyekszem nem tolakodni a véleményemmel, tízmillió szakértő országa, ugye... (A tudományos vita más, abban jobban megnyilvánulok, ám ott sem bírom a nagymellényű félművelteket).
2018. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!