Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a mai tízenévesek?

Milyenek a mai tízenévesek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 14:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
10%
Felszinesek nagyon, külső alapjan ismerkednek,itelkeznek,ennyi
2014. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden eddigi tizenéves - idealisták, rebellisek, kihasználják az adott kor újdonságait. Ezen belül persze sokféle ember van: vannak a jobban hajtósok, a lusták, a szegények, a gazdagok, a divatguruk, a leszaromok, a szubkultúrások... :)
2014. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
50%

szerintem sokkal kevésbé adják meg a tiszteletet az idősebbeknek és elég nagyképűek, sok mindent megengednek maguknak...ezenkívül dohányoznak, isznak...

TISZTELET a kivételnek! de az én környezetemben nagyon sok ilyet tapasztalok

2014. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
akkor én kivétel vagyok:)nem dohányzok nem iszok.nem vagyok képmuató :)
2014. dec. 26. 14:56
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

Taps vihar, kérdező. csak nehogy azt képzeld, különlegesebb, vagy jobb vagy bárkinél.


Az pedig nem igaz, hogy tiszteletlenebbek, képmutatóbbak, mindent megengednek maguknak. Ez minden korra érvényes volt és lesz.

2014. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
27%
Az érdek vezérli legtöbbjüket. Azzal barátkoznak akivel éppen érdekük.
2014. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
értem
2014. dec. 26. 15:03
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek ítélkezni (bár ez általánosan igaz az emberekre). A legtöbbjük még nem is felnőtt, de máris befásult sajnos. Elég változatosak. Vannak ilyenek is, meg olyanok is, nem lehet egy kalap alá venni őket tizenévesek címszó alatt. De azt hiszem, hogy ami a nagy átlagra jellemző, az a kitűnni vágyás. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy ők mások valamiért, szeretnének különcök lenni, pedig cseppet sem azok, ugyanaz a céljuk: kitűnni a tömegből. Na meg a hatalom, számukra elérhető formában.
2014. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
értem.amugy 12éves vagyok
2014. dec. 26. 15:55
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Bírom azt a tiszteld az időseket szöveget. Tisztelni bárkit is teljesítmény miatt lehet az, hogy régen születtél nem az.

Amúgy meg meg lehet nézni milyen szemétdombot hagytak ránk szüleink, nagyszüleink...ők akkor milyen emberek?

2014. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!