Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a mai tízenévesek?

Milyenek a mai tízenévesek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 14:17
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
utolsó egy....
2014. dec. 26. 18:07
 12/40 anonim ***** válasza:
Ahogy egy bizonyos Youtube-os vlogger szokta mondani: NOKEDLIK :)
2014. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
értem
2014. dec. 26. 18:48
 14/40 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos megélhetési youtubeos egy alkesz roncs. Érzelmileg, lelkileg 12 éves és ő ekézi a fiatalokat...
2014. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ez igaz :))
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, tényleg büszke lehetsz magadra amiért 12 évesen nem iszol és nem cigizel.

hogy a kérdésre is válaszoljak, 19 leszek,elit gimáziumban tanulok=pénzes szülők gyerekei vesznek körül.

fontos nekik a külső érték, a telefon, kocsi, nagy összegű zsebbpénz.. mindent megkapnak, természetesnek veszik.

de cserébe annyi elmondható hogy jól tanulnak.

vannak normális suliból is ismerőseim. ott van mindenféle lány, aki már 10.ben túl volt az 5. abortuszán. van akinek csomó tetkója van, vagy el van már jegyezve. más mindig más emberekkel bújik ágyban. míg nálunk az elit suliban az osztály fele olyan szűz, hogy még csak nem is csókolózott senkivel.

szóval nagyon vegyesek az én tapasztalataim.

függ nagyon a neveltetéstől, ha nem csak nő a gyerek mint a gomba, hanem figyelnek rá a középiskolás éveikben is, akkor lehet normális a tizenéves.

míg másnál a szülők leszarják, hogy mit csinál a gyerek, meddig marad ki, mennyit iszik, tanul -e.

szóval szerintem nem a tizenévesek a hibások feltétlenül. normális szülő nem engedi a 15-16 évesnek hogy tetkót csináltasson, és lehetőleg úgy neveli, hogy ne kelljen tiltani, hanem magától is belássa.

2014. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

én is ilyen vegyes vagyok.

egyrészről jól tanulok, vannak céljaim.

másrészről pedig 9.-10. között jártam bulizni, iszogattam , pasiztam.

aztán 11. második féléve óta megkomolyodtam, komoly kapcsolatom van.

de nem vagyok olyan mint az osztálytársaim fele, hogy csakis a tanulás és semmi más nem érdekel , csak a tananyag

2014. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
értem.jöhetnek még válaszok:)
2014. dec. 27. 11:05
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
#16 Veled se lennék szívesen összezárva. Nem tűnsz túl... intelligensnek a fikázás alapján.
2014. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

utolsó: majd biztos 1 válasz alapján fogsz tudni megítélni.

:)

2014. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!