Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy rosszul gondolom...

Lehet hogy rosszul gondolom hogy valojaban milyen ember is vagyok? En nem ugy erzem hogy barkinel is rosszabb lennek.

Figyelt kérdés

anno amikor meg egyuttvoltam a baratommal egy csaj ismerosom a fejemhez vagta, hogy miert nincs kisebbsegi komplexusom a pasim miatt, hiszen sokkal okosabb es jobb nalam. ezen en eloszor ledobbentem, mert nem ertem miert lenne okosabb? jobb? mivan?!?! vegulis ez a kapcsolat eleg sokaig tartott, de vege lett, eppen a baratom hozzaallasa miatt. nemregiben egy nagyon jo baratom mondta, hogy tuti rosszul esik nekem az hogy a legjobb baratnom sokkal jobb tanulo nalam, es sikeresebb (muveszeti suli es az o munkai nagyon kedveltek a tanarok koreben). erre megint nem tudtam mit mondani. fogalmam sincs miert jon mindenki a tanulassal. meg hogy a masik mennyire sikeresebb nalam. en ezeket soha nem vettem figyelembe, a baratnommel meg azelott lett ilyen jo kapcsolatunk hogy muveszetre adtuk a fejunket... soha nem mertem azt hogy a masik jobb nalam...


megis rosszul esik hogy a tobbi ismeros csak annyit lat bennem, hogy az xy kisebbsegi komplexusos baratnoje..


2014. dec. 26. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt mondom magaddal legyél tisztában és akkor nem számít mit mondanak mások.


Azt hogy ki mennyire értékes nem IQ teszt határozza meg, nem is az hogy ki mennyit keres vagy hogy mit gondol róla a szomszéd.


Te állapítod meg a saját értékedet de ezt ne az alapján tedd hogy a barátnőd mit mond rólad.

Ha negatívat kapsz az rossz, ha pozitív dicséretet kapsz az is rossz mert csak hamis önérzetet kelt benned.


Ne mások véleményével foglalkozz mert akkor csak dróton rángatnak, ha jót mondanak vigyorogsz mint a tejbetök, ha meg rosszat akkor oda az egész napod.


Te határozd meg mennyire vagy értékes ember és ne hagyd hogy ebbe mások bele szóljanak.

2014. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!