Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodnak sokszor ok...

Miért panaszkodnak sokszor ok nélkül ennyit az emberek?

Figyelt kérdés

Itt is olvasom sokszor meg millió más helyen, a hétköznapokban is tapasztalom ezt.


Van saját házuk, akár több autójuk, biztos hátterük, boldog család, aztán olyan apróságokon vannak kiakadva, hogy az hihetetlen.


Én annyi de annyi rosszat már megtapasztaltam, az igazi nyomort, azt amikor kisgyerekként mindenki céltáblája voltam, amikor sehol nincs semmi segítség, amikor pár napra vagyok attól, hogy hajléktalan legyek, és még sokáig sorolhatnám, de még ilyenkor is én öntöttem a lelket olyanokban, akik "csak" egy használt BMW-t kaptak érettségire, akik "csak" egy 4 szobás lakást kaptak nászajándéknak, akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy másnap melyik ruhájukat vegyék fel, meg hasonlók.


Az ilyen embereknek tényleg ez az életük legnagyobb problémája?

Vagy csak unatkoznak?


ui: Természetesen a kérdés nem azokról szól, akik tényleg bajban vannak és tényleg kétségbe vannak esve valós problémák miatt.


2014. dec. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez Hungarikum, mindenki tudja, hogy a magyar panaszkodós nép, nem is merik megkérdezni egymástól hogy "Hogy vagy?", mert panaszáradat lesz belőle.
2014. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják sznoboknak.
2014. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért panaszkodik sok ember, mert még nem volt annál nagyobb problémája, amivel kapcsolatban épp panaszkodik. Az, aki "csak" használt BMW-t kapott és azon sír, még nem tudja, milyen az, mikor 600 forintja van 20-án és azzal kell következő hó harmadikáig kihúzni. Mindenkinek megvan a keresztje, és ahhoz viszonyít, aszerint panaszkodik - ezért hibáztatni, elítélni nem lehet senkit, nem tehet róla. Majd ha lesz nagyobb baja, rájön, hogy milyen hüly-eség volt emiatt sírni.
2014. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egy telhetetlen nép vagyunk...
2014. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!