Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kover embereket mer veszi...

A kover embereket mer veszi egy csomo ember alacsonyabb szamba?

Figyelt kérdés
Egy csomo emberen azt veszem eszre hogy mivel duci vagyok ezer leneznek meg ugy tennenek mint ha egy utolso senki lennek.... ezek mier csinaljak?

2014. dec. 29. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért van az, hogy a bombázó nőket vagy a helyes, sármos pasikat meg mindenki körülzsongja, kényezteti? Hát én sem tudom. :)
2014. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azer mer onekik jo.alakjuk van..... pedig azera sovanyak azok altalaban taplok a.koverek meg kedvesek
2014. dec. 29. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A soványak taplók......ez tetszett...

Azért mert te egy megkeseredett ember vagy, mert túlsúlyos vagy, még nem kell bekategorizálni efféle butaságok alapján az embereket.

Amúgy meg....te szidod a soványakat, hogy lenézik a kövéreket? Te különb vagy tőlük szerinted, ha te is ugyanúgy ítélkezel, hogy ő meg taplók??

Nem látod a dologban az iróniát?

2014. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Én is észrevettem, hogy csak a külső alapján képesek lenézni, és mivel nem vagyok jóképű, kb emberszámba sem vesznek egyesek.


De amúgy tökmindegy, fordítva én is ezt csinálom ha valaki nem tetszik, nem szimpatikus, meg mindenki ezt csinálja.


Te is épp ugyanúgy lenézed azt aki "sovány", akkor mivel vagy te jobb mint bárki más?

2014. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Vannak gusztusos,jó genetikájú emberek,és vannak nem ilyenek.

Különböző helyeken,és munkaalkalmasságnál sokszor nézik.

2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Mert az egészségtelen életmód gyengeségre utal.

Amúgy ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a kövérek taplók, mert most megismertem egy túlsúlyos taplót.. ez egy baromság, a bunkóság vagy kedvesség nem a testsúlytól függ. Mássz le a gyakoriról és kezdj futni. Holnap is.

2014. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek milyen a testalkata (20 kg-tól 400-ig) alapvetően nem kéne hogy befolyásolja azt hogy emberszámba veszik-e.

Kedves utolsó:Az egészségtelen életmód egyenló a gyengeséggel....

Mit értesz ezalatt?Valaki attól is hizik ha csak noemális kajákat eszik.

Az anorexia véletlen nem egy egészségtelen életmód(csak hogy ne nézzenek egyoldalúnak, az érme másik végén ott a BBW trend...)

Viszont a kérdésre válaszolva:Egy bizonyos sulyfelesleg fölött, illetve egy bizonyos súly alatt, már nem annyira találják szépnek/szimpatikusnak az embert mert (szerintük) egészségtelen(ez mindenkinél más, van akinek a +5 kg is rengeteg, van olyan hogy a 160 cm-hez kevésnek tartják a 75 kg-ot, ez eléggé emberfüggő) és emiatt negatív benyomást tesz, az olyan embereket általában meg nem nagyon hallgatják meg azok akiknél ez maradt meg.

2014. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, pont úgy értem, ahogy írom. Illetve nem azt írtam hogy egyenlő vele. Azt írtam, hogy az egészségtelen életmód utal a gyengeségre.

Aki a normális kajáktól erősen hízik, annak bizony tepernie kell rendesen, hogy formában maradjon! Rendesen ki tud babrálni az emberrel a genetika, nem vagyunk egyenlőek. Én pl. súlyt nem bírok felszedni, akárhogy zabálok vagy edzek. De ettől függetlenül akkor is rendszeresen fejlesztem magam, amennyire tudom.

Aki anorexiás, az nyilván nem tehet a bajáról, de ezt egy idegen honnan állapítsa meg? Mégsem lehet úgy járkálni az utcán, hogy "bocsánat, anorexiás vagyok, elnézést, anorexiás vagyok"

2014. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Az anorexiás nyilván nem tehet a bajáról"

Ja... mert nem ő engedett vagy a médiának, vagy az olyan barátoknak vagy bárminek...

2014. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az azon is múlik,mennyi háj van az illetőn.Ha csak duci és ezt egy BMI index pontosan megmutatja a megítélésed nagyban múlik az ápoltságon.Egy igényes megjelenésű ducit nem néznek le.Amúgy meg a népesség nagy része elhízott,de mindig jól esik az ember lelkének a győztesek,azaz a trendik csoportjába tartozni és egy kicsit taposni a másikon.Mert ne feledd,elég csak vékonynak lenni,hogy semmi izom,meg forma,az nem számít / mivel azért melózni kell és a vékonyak sem megszállott sportemberek többségében/.
2014. dec. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!