Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az olyan fiúkat már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az olyan fiúkat már ember számba sem veszitek, akik nem buliznak minden hétvégén és nem szoktak részegek lenni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
De igen, emberszámba vesszük. Csak Ti meg az olyan lányokat nem veszitek észre, akik nem buliznak és nem plázáznak, vagy róják a köröket a városban péntek este.
2014. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ember számba veszem az olyan fiúkat is.
2014. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

EZAZ mindenki hibáztassa a másik embert a saját hibái miatt, felejtsétek el a fejlődést,

sírjatok, szenvedjetek,


18/F

2014. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább pont a bulizós, részeges fiúkat kerülöm.
2014. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

én senkit sem hibáztatok semmiért, mindent magam miatt csinálok. :D


ja és azért van, mert sok ember csodálkozik hogy nem volt még csajom.

Ezért gondolok bele néha, hogyha annyira jó pasi lennék, akkor nem biztos hogy velem van a gond...:S

2014. febr. 1. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Én most pont egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki nem jár bulizni meg kocsmákba és nem nagyon mondanám helyesnek, hanem csak átlagos kinézetű.:) Még mielőtt azt mondanátok h azért tetszik nekem mert ronda vagyok,mondom h nem.:D Ha idegenek pontoztak eddig ask.fm-en mindig 8-9-10et mondtak.:) (és nem a rondábbik fajta pontozott:D)
2014. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok és az a lényeg h csak meg kell találni azt a lányt, aki NORMÁLIS!!! Legtöbbször nem azok a normális lányok akiknek többszáz seggnyalója van facen, meg akik a New Yorkerben és a Westendben vásárolnak csak..:P Ha ilyenek között keresgélsz akkor ne is csodálkozz.:')
2014. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5

nekem sem volt még soha csajom, pedig jól nézek ki, és tudom hogy a belső tulajdonságaimmal van a baj, de ha emiatt egy másik embert hibáztatnék (pl anyámat mert nem nevelt belőlem férfit, vagy apámat mert egyáltalán nem nevelt) akkor elakadnék a fejlődésben.

először mindíg fel kell (be kell) ismerni a hibáink csak útána lehet rajta javítani


szóval ne a lányokat hibáztasd hogy nekik csak a bulizós fiúk kellenek, mert ez nem igaz.


18/F

2014. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberszámba veszik őket. Ezek a fiúk pont jók lelki szemetesládának és a barátzónában a helyük.
2014. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd..a lányok többsége azért van ezekkel a fiúkkal, mert ők "menők" és mellettük többnek érzik magukat, úgymond reflektorfényben vannak. Ha egy lány elszáll magától akkor bizony emberszámba se veszi a normális (átlagos) fiúkat. A 14 év körüli ribizlikből pont így lesz sok, hogy sok a s.ggnyalójuk, akik ugye istenítik őket és elszállnak maguktól. Nem SZABAD az ilyenekkel foglalkozmi.:) Ilyen lányok mindig is voltak és lesznek. Az ilyen fiúkat am a lányok is legtöbbször csak rövidtávra vagy egyéjszakásra "szerzik meg". De sok köztük az érdekkapcsolat is pl. csak azért jár 2 "menő" gyerek mert úgy gondolják, hogy ettől még menőbbek lesznek. Mit gondolsz a hírességek 100%-a azért van együtt, mert annyira nagy a szerelem?! Haggyukmár..megmondja nekik a menedzserük, hogy sokkal nagyobb nézettségűek lesznek a zenéik, sorozataik..persze vannak azok akik nem a rajongók "szaporítása" miatt jönnek össze.:) A lényeg, hogy próbálj a kedves,aranyos (átlagos) lányok között keresgélni és akkor biztos, hogy nem fogsz csalódni a lányokban. Egy próbát megér!;) 13/L
2014. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!