Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ha 80-200kg-ot nyomtok...

Lányok ha 80-200kg-ot nyomtok akkor miért veszitek fel a cicanacit?

Figyelt kérdés
mikor otthon belenéztek a tükörbe tényleg tetszik amit láttok? vagy ilyenkor mit gondoltok?

2014. dec. 30. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sok önbizalma van. Valamelyik nap mentem egy barátommal aki megjegyezte egy emberre hogy az ilyeneket meg kéne verni és utána ki bírnának nézni normálisan is. A csávó festett hajú és elvont ruhákban volt. Szerintem pedig az ő dolga. Szerintem semmi közöm hozzá hogy más mibe és hogyan jár. Ő se mondja meg hogy én hogy akarjak kinézni, és én se mondok meg hogy ő hogy akarjon.
2014. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem veszek én fel cicanacit :D Nem előnyös nekem, nagyon nem.
2014. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Vannak olyan duci lányok,akik elfogadják,hogy ilyenek és így nem érdekli őket,hogy ki mit mond rájuk.


De sokkal jobban néznének ki ha ízlésesen vannak felöltözve. Múltkor láttam egy dundi lányt,arcra nagyon szép volt,hosszú haja volt és szépen volt felöltözve,ízlésesen, csinosan.Sok lánynak úgy kéne.

2014. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Elég nagy divat lett ez a cicanaci, pedig szinte senkin nem áll jól. A kövérebbeken is ronda bálnás, de a vékony lábú lányok is okádékul néznek ki benne, mint valami girges ló, alig tudom megállni, hogy ne dobjak nekik kockacukrot. Annyira kihangsúlyozza a hibákat a cicanadrág és annyira ritka a tökéletes lábú nő. Nem tudom, ki találta ki ezt a hülye divatot, de jól hókon kéne nyomni meg azt is, aki követi.
2014. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Bocs: "girhes ló".
2014. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ezt szeretik nézni: [link]

ezt nem: [link]

2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pl. a 16-os linkjei közül a második pocsadék, az első meg randa.
2014. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem neked öltözöm.
2014. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaja, a 16-osnál az első linknél én is kockacukrot dobnék a lánynak, ahogy az az egyik válaszoló megfogalmazta :D
2014. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én azért pakolnám a 16# által linkelt 1 képen ábrázolt nőszemély alvázát. Meg inkább ezt nézem mint a nagyot.
2014. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!