Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 18 év alattiak ti hogy veszite...

18 év alattiak ti hogy veszitek az alkoholt? Ha én bemegyek egy boltba és a pénztárnál vagyok és kiderül hogy nem vagyok 18 akkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 21:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem adják oda, ennyi.
2014. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Ejnye bejnye es nem adjak ki neked
2014. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%
Én le szoktam fizetni a hajléktalanokat. Eddig mindig bejött! 16/F
2014. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérem a bátyámat, vagy az egyik idősebb haveromat. Gyakorlatilag nem szokott gond lenni. Ha meg oda mész és nem vagy 18 annyit mondanak, hogy nem szolgálhatnak ki, és az alkoholt ott kell hagynod.
2014. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nézzétek meg ezt, erről a problémáról szól, tök vicces: https://www.youtube.com/watch?v=atEkAkPfpUY :)))
2014. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bemegyek a törzshelyemre, odaülök a pulthoz és kikérem a piámat, aztán hátraviszem a hátsóbb helyiségbe meginni.

Ha már van bent valaki, akit sem én, sem a pultos nem ismer, akkor egy megkérek egy idősebb ismerőst, hogy kérje ki nekem, és ő hátrahozza nekem.

2014. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisvárosban élek, itt ha valaki már ránézésre betöltötte a 14et (!), akkor kb mindenhol kiadják. Ránézésre 16 felett pedig már tényleg mindenhol. Nekem még soha nem mondták azt boltban (bárban már igen, de csak kétszer - abból az egyik alkalomnál voltam vagy 13, bár akkor véletlenül kértem alkoholos piát:D), hogy bocs, de nem adhatom ki (olyan viszont már többször is volt, hogy megkértek, hogy jól rakjuk el, ne lássa senki), pedig 14 éves korom óta iszogatok a barátaimmal, méghozzá elég sűrűn.

Szóval én csak szimplán megveszem magamnak. Ha pedig nincs kedvem/időm elmenni a boltba, akkor megkérem aput, hogy hozzon, mikor jön hazafelé a munkából.


Amúgy nem lenne belőle semmi cirkusz, csak megmondanák, hogy nem szolgálhatnak ki. Helyette meg vagy veszel valami alkoholmenteset, vagy üres kézzel kisétálsz.

2014. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor imádom, hogy 20-25-nek nézek ki :3
2014. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Tőlem nemrég 31 évesen személyit kértek a pénztárnál. Azért ilyenkor örülök, hogy ezek szerint csak 18 körülinek nézek ki. :)
2014. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!