Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embrek miért pontoznak le...

Az embrek miért pontoznak le folyton a GYK-n?

Figyelt kérdés
Talán azért, mert én nem csak bevágom a kérdést oszt ennyi hanem megpróbálom tudományos argumentumokkal alátámasztani érveimet, ami az átlag embereknek nem tetszik, ugyanis észrevételeim szerint az átlagember hülye (már elnézést a kifejezésért)? Ez lehet a baj?
2015. jan. 1. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

mert valószínűleg egyértelműen lejöhet a válaszodból,hogy nem voltál még abban az élethelyzetben amit a válaszadás és a kérdés megkívánna.

tehát tapasztalat és rutin nélkül írod le azt,hogy te mit gondolsz ami senkit nem érdekel és nem a megoldást,vagy a tapasztalataidat írod le hasonló élethelyzetből.

2015. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Te is átlagember vagy.Az emberek hajlamosabbak azokat a válaszokat értėkelni,ami a véleményükkel megegyezik és lepontozni,ami attól eltérő.Ez itt nem az emelkedett szellemek vitafóruma,nem is alkalmas rá.
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor beregiztem gyik-re, arra törekedtem, hogy minnél magasabb legyen a százalékom, úgy 81-89% ig sikerült felvinni, de sosem azt írtam amit valójában gondolok, hanem elképzeltem, hogy az átlag emberek milyen választ várnának el. Egy idő után meguntam a sok hülyeséget amit írtam
2015. jan. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor felregisztráltam gyikre az volt a célom, hogy minél magasabb százalékot érjek el, emiatt mindig azt válaszoltam, amit az embereken jónak, szerethetőnek tartanának még ha ordas nagy hülyeség is, jól is ment kb 90%-ig eljutottam. Aztán hirtelen meguntam és elkezdtem írni az őszinte értelmes válaszokat(tényekkel alátámasztva stb.), tippelhetsz mi lett az eredménye nézz csak rá a %-omra.

Az emberek nem szeretik és nehezen fogadják el a nyers, néha fájó igazságot.

2015. jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, erről szól a Tökéletes trükk című film is. Hogy mi a trükk lényege, nem fontos, mert az embert nem a valóság érdekli, hanem az illúzió.
2015. jan. 11. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!