Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ellen mit lehetne tenni?...

Ez ellen mit lehetne tenni? Ötleteket várnék.

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok, és nagyon monoton, mókuskerékben érzem magam.

Dolgozok, már 1 éve van állandó állásom, mellette tanulok, továbbképzésekre járok.

Azt vettem észre, hogy semmi értelme a napjaimnak. Minden napom ebből áll, ha épen nem dolgozom:

Felkelek reggel 8-9-10 felé, elmegyek sportolok, hazajövök, eszek, netezek, fekszek, filmezek, netezek, alszok, másnap ugyanez.

Egyetlen egy barátom van, ő a barátnőjével van állandóan, vele sem tudok eljárkálni.

Néha, nagyon ritkán elmegyünk bulizni, de akkor is kissebb házibuli, évente 3-4x.

Ezen kívül semmi. El menni sehova se tudok, a barátom mindig a párjával van, szóval teljesen ez a minden napom ugyanaz feeling.

Itthon is szüleim a szobába, mindenki csöndbe van, és senki semmit sem csinál.Testvérem nincs, de van egy életcélom, amiért nap mint nap küzdök, amit igazából "cseszhetek" mert ha elérem 40 évesen az szuper, de semmit nem éltem.. Mit lehetne ez ellen tenni?? Egyedül még sem járkálhatok el ide-oda.. más emberekkel meg annyira nem vagyok jóba.. szóval lyen teljes remete élet..


2015. jan. 1. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerkedned kellene, barátokat szerezni és barátnőt is, és most kellene csinálnod, 20 évesen még könnyű barátokat szerezni, 30 felett már jóval nehezebb.
2015. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahol élek, kissebb brigádok alakultak ki, mindenki ismer mindenkit, mindenkinek van egy baráti köre, és igazából egyikbe sem illek szóval nem tudom..
2015. jan. 1. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni, igazából ha kedves, segítőkész vagy, esetleg még jófej is nem nehéz összeismerkedni valakivel.
2015. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irtad, hogy jarsz tovabb kepzesekre vszinuleg ott hasonlo beallitottsagu emberek vannak mint te, akikkel van kozos temad. Keress facebookon hobbyidnak megfelelo csoportokat, amikor van vmilyen konferencia, tabor... Arra menj el (mivel dolgozol van jovedelmed koltsd ertelmes dolgokra) szamos lehetoseged van a XXI. Szazadban baratokra talalni, jarj le szaunazni, kondiba...
2015. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!