Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ez velünk gyakran...

Lányok, ez velünk gyakran megtörténik?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, próbálkozott nálam, egy kicsit kellett gondolkodjak, de végül nem akartam többet, hiába jön be testileg, és tényleg nőként kezelt, nincs meg "az a plusz". Ennek már féléve, ritkábban találkozunk. Most voltam egy buliban, és min kaptam magam? Csak azt figyeltem, hogy megjelenik e.


Ez micsoda? :S


2014. nov. 26. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, velem még nem történt ilyesmi.
2014. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nő.Nem tudja mit akar.
2014. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

"Nő vagyok, nem tudom mit akarok. De megőrülök, ha nem kapom meg!"

vs.

"Férfi vagyok. Tudom mit akarok. De megőrülök, ha nem kapom meg!"

KÉT KISFRÖCCSÖT!

2014. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ismerős, én sem éreztem a pluszt, hogy nekem ő kell, holott egy rossz dolgot nem tudtam volna mondani róla. aztán próbáltam magam ebbe az irányba tolni, és ma már együtt vagyunk és majd belepusztulok annyira odáig vagyok érte
2014. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez azért van mert kijött belőled a nő/lány lényed. Én fiú vagyok és ugyan ez a sztori történt meg velem csak én voltam aki próbálkozott. több mint fél éven kereszül ismerkedtünk stb nagyon elvoltunk és mikor rákérdeztem közölte velem, hogy nem szeret jobban mint egy barátot. Én ebbe beletörődtem utána kb 1-1.5 hónapig nem láttuk egymást utána eljött a ballagásomra ahol közölte velem, hogy ő szeret engem és össze akar velem jönni de addigra már késő volt mert akkor már barátnőm volt... Szóval lányok ne játszatok egy fiúval mert ti fogtok rosszul járni sajnos :/
2014. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozott nálad, végig jelen volt mint figyelem, így nyugodtan tudtad hárítani. Miután viszont megunta és felhagyott a próbálkozással, a figyelem is megszűnt, ezt pedig a női önérzeted nehezen viseli. Nem bántásból mondom, komolyan.
2014. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

b.ki

egy ilyen kérdés után minimum azt hittem benedvesedtél vagy ilyesmi :(

2014. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!