Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig miért azt kritizálják,...

Mindig miért azt kritizálják, amit szeretek?

Figyelt kérdés

A tesóimról van szó. Mindig azt szidják, amit én szeretek. Régebb Japánt szerettem. kb. 3 évig rajongtam érte, de ők folyamatosan szidták, hogy "a nőiruhába öltözött b**ikat bírod?" és "vágott szemű semmirekellő nép" meg egyebekkel. Nos, abba, hogy ne szeressem őket besegített egy játék is. Már nem annyira bírom őket, de még mindig szeretem valamennyire. Idén átálltam (kb. fél éve) Franciaországra. Mivel ők egyetemisták nem jönnek gyakran haza és nem töltenek velem sok időt. Ebben a hosszú szünetben megtudták, hogy őket szeretem és elkezdték, hogy "Ők az egyetlenek, akiket utálni kell" és "sz**evők" meg minden... S ez van mindig. amikor (1,5 éve) újra barbizni kezdtem, akkor azzal idegesítettek.

Nem tudom, hogy mennyire fogalmaztam érthetően, de a lényeg azon van, hogy a testvéreim mindig azt szidják amit szeretek.


Mit tegyek, hogy elfogadják a stílusom? Vagy épp ne azt kritizálják, amit szeretek?

13/l (idén töltöm a 14-et)


2015. jan. 3. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
"Ez a te véleményed. " - mondd neki.
2015. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
Nem nékik kell szeretni hanem neked.
2015. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szivatnak :) Ezeket nem gondolják komolyan csak valamivel fel akarnak heccelni :)
2015. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!