Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megtisztulni...

Hogyan tudnék megtisztulni egy olyan bűntől, amit már olyannyira megbántam, hogy beleőrülök?

Figyelt kérdés
Konkrétan, egyik este nagy házibulin voltam, és volt egy egész helyes srác, mind a ketten ittunk, és összemelegedtünk.. Olyasmik történtek, amiket soha életemben nem tettem volna, és a sráccal akivel ezt csináltuk, lehet, hogy elmondta annak, akibe valójában szerelmes vagyok. Ő úgy gondolja, hogy egy teljesen tiszta lány vagyok, és szeretnék is teljesen azzá válni.

2015. jan. 3. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag már semmit se tehetsz. Szellemileg pedig az, hogy megbántad semmit se jelent, tenni esetleg az ellen tehetsz, hogy ez a hibád nehogy újra megismétlődjön. Viszont az, hogy egy személy tiszta relatív és nem igazán fontos szempont.
2015. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gyónás? Ha nem is hiszel istenben legalább a tudat meglesz, hogy egy bizonyos szinten tényleg bocsánatot nyertél. Azért nem jutott eszembe más, mivel emlékszem arra, mikor először gyóntam. Amikor véget ért, akkor mintha tényleg egyfajta tehertől szabadultam volna meg (szó szerint), és tényleg sokkal könnyebbnek éreztem magam. Vagy mondd meg a srácnak, hogy mi történt. Ha már úgy is tudja, akkor mindegy, ha meg nem akkor meg megmutathatod neki, hogy fontos a számodra, mivel annyira megbántad ezt az egészet, hogy már szinte beleőrültél. Ráadásul így megmutatnád neki, hogy ő az, aki miatt ezt az egészet megbántad.
2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már emészted magad rajta, meg is bántad. Ez jó jel. )
2015. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem a bűntől kell megtisztítanod magad hanem a hülye felfogásodtól.


A legelső és legnagyobb hiba hogy rá vagy kattanva hogy mit gondol rólad a másik.

Ez egy baromság, ilyet a gyerekek csinálnak és azok a felnőttek akiknek nem sikerült felnőniük.


Ezt a problémát súlyosbítod egy nagy adag megfelelési kényszerrel vagyis hogy meg akarsz felelni annak a srácnak akibe szerelmes vagy.


De te nagyon tehetséges vagy és a kétszeresen súlyosbított problémát is tovább tudod rontani azzal hogy bele mész olyan feltételezésekbe amiről halvány fogalmad sincs vagyis hogy ez a srác biztos elmondta annak akibe szerelmes vagy.


Te nyugodtan írhatnál egy könyvet arról hogyha valakinek nincsenek problémái akkor hogyan gyártson magának nagyon súlyosakat a semmiből.


Akkor lássuk hogyan kell megoldani a nem létező problémádat:


Először is foglalkozz magaddal, ott rontod el az első lépést hogy másokból akarod kikényszeríteni azt hogy jónak tartsanak, tisztának tartsanak vagy tudomisén milyennek tartsanak. Ezt verd ki a fejedből ilyesmi nem létezik,te magad vagy a lényeg a saját szempontodból ezért csak az számít hogy te mit gondolsz magadról.A saját magadról alkotott elképzelésed a lényeg és kopjál le másokról, hagyd őket békén.

Ezzel a szerelmed iránti megfelelési kényszer is értelmét veszti mivel téged nem érdekel hogy ő mit gondol rólad.


Tulajdonképpen eddig te kényszeríteni akartad őt hogy valamilyennek gondoljon téged.

Mindezt a szerelem nevében gondoltad vagy hogy ?

Vagy ettől úgy gondolod hogy ő szerelmes lesz beléd ?

Kizárt dolog. Itt az ideje hogy feladd ezeket a képtelenségeket és békén hagyd a másikat.


És a harmadik probléma ami nem is probléma hogy te azt hiszed hogy elmondta a szerelmednek hogy lefeküdt veled.


Hála istennek. Remélhetőleg elmondta neki.

Az a lány aki senkivel nem fekszik le az gyanús,mindegy hogy miért nem de biztos valami baj van vele legalábbis ezt gondolják róla és lehet hogy nem is fog kelleni senkinek.

Ezzel szemben egy jó szexpartner az mindenkinek kell. És az mindegy honnan kezdődik, ha a szerelemmel kezdődik az is jó és ha a szexből lesz a szerelem az is jó.


És még egy jó tanács:

Feküdj le megint a sráccal.

Érezd jól magad, legyen vele még jobb a szex. Élvezd az életet. Aztán meglátod hogy alakulnak a dolgok.

2015. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Bírom a "soha nem tettem volna ilyet de mégis" lányokat :D
2015. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őrület?

xDD

Tudod te mi az a pszichózis vagy ismered a trauma fogalmát,a sérelmeidet?

Ez semmi csak egyszerűen megk*rattad magad.

2015. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az az őrület, És igazából elgondolkodtam azon, amiket írtatok.. Végül is én, én vagyok.. Ha valakinek nem felelek meg, az az ő baja. Én ilyen vagyok. És valóban, hagytam, hogy azt csináljanak velem, amit akarnak.
2015. jan. 4. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy kapcsolatban, nem bántasz meg senkit,addig nincs baj.

Ne legyél ennyire szigorú. Még nem dől össze a világ ennyitől. Az emberek nagy részének volt ilyen "kalandja".

2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!