Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollegám akivel egy...

Van egy kollegám akivel egy beosztásban vagyok. Egy helyiségben vagyunk a munkaidő alatt végig. A kapcsolatunk olyannyira rossz, hogy nem is beszélünk egész nap ( 8órában). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viselkedése nem emberi. Lenéző, levegőnek néz. Ha más munkatársunkkal vagy a főnökkel kommunikál, akkor előveszi nyájas hangját és művigyorát.

Azonban ha nincs más ott, teljesen lenézően válaszol, ha kérdezem szinte kiröhögve flegmán beszél.Kissé nagyon fennt hordja az orrát. De ezt a stílust szinte csak velem csinálja. Ha többen vagyunk a beszélgetés közben rám sem néz, úgy magyaráz, mintha ott sem lennék.Én próbáltam a feszültéget oldani, illetve normalizálni a helyzetet, de nem vevő rá.

Odáig jutottunk, hogy utálom őt és a munkahelyen fejfájással töltöm a napot. Amint kimegyek a munkahelyről már nem fáj a fejem.

Felmondani nem szeretnék, a munkámat szeretem és a munkahelyemet is.


2014. aug. 14. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem hogy örülnél. Legjobb mikor nem olyannal kell együtt dolgozni aki rád zúdítja minden hülyeségét, hanem legalább csendben nyugiban elvagytok egymás mellett.


Vagy más nem, akkor beszélsz a főnökkel a helyzetről és kéred hogy vagy rakjanak át máshoz, vagy a kolléga szedje össze magát. Esetleg tőle is megkérdezhetnéd mi a baja.

2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkérném a főnököt, hogy tegyen más mellé.

Vagy kínáld meg mindig csokival (vagy akármi mással), ha nemet mond, mondd, hogy örömmel adnád :D Nálam bevált (bár nekem lakótársnál kellett). :D

2014. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem van miért haragudnom rád! Emlékezz vissza! Örülj, hogy csak levegőnek nézlek, mert fúrhatnálak is! Ennyit erről.
2014. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy helyen 3-an vagyunk, én ki vagyok hagyva mindenből, ő ontja magából a hülyeséget( mit csinált előző nap, mit főzött, hol volt, mit vásárolt, mit mondott a párja). Tehát a szépen nyugodtan csendben nem jellemző.

A másik kollegával teljesen jól kijövünk, vele nincs gond!

2014. aug. 14. 11:34
 5/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem van miért haragudnom rád! Emlékezz vissza! Örülj, hogy csak levegőnek nézlek, mert fúrhatnálak is! Ennyit erről. "

Kedves Kommentelő, te nem az vagy, akiről szó van! Köszi a jóindulatot!

2014. aug. 14. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már érzed, hogy rámegy az egészséged is (fejfájás csak az első lépés lesz) akkor munkahelyet kell váltani, bármennyire is szereted. Ez csak egy munkahely, az ottaniak neked senkik, csak kollégák, nem család vagy barátok.
2014. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdez meg tőle, hogy mi a baja veled. Mit veszíthetsz?
2014. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!