Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy a homoszexualitás választás kérdése?

Figyelt kérdés

Meleg létemre tényleg nem tudom megérteni, miért hiszik ezt az emberek, hisz józan paraszti ésszel belegondolva ők sem úgy lettek heteroszexuálisok, hogy eldöntötték, hogy másnap akkor a velük ellenkező neműeket fogják szeretni.

Ennek ellenére rendre látom ezt a kb 35-40-45 éves korosztálytól, hogy azt állítják, a melegség mindenképpen választás kérdése. Ha valaki megkérdezte tőlük, hogy akkor önök is meg tudják csinálni, hogy mától a velük egyneműeket szeretik, akkor csak hebegtek, habogtak, meg "soha" stb.


Miét ilyen buták az emberek? Hogyan gondolhatják azt, hogy a szexuális orientáció nem születés, hanem döntés és választás kérdése?

A legjobb amikor valaki azt mondja, hogy ez "eltanulható". Miért, ők végignézték, hogy csinálják a szüleik a hálóban, és eltanulták, így lettek heteroszexuálisok?



Miért ilyen sötét sok ember? Pedig ez tényleg alap logika, és józan paraszti ész.



2015. jan. 4. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Jól írtad, többnyire nagyjából a 35 feletti generáció véli így szerintem, talán mert tabu volt erről beszélniük és tudatlanok maradtak ezzel kapcsolatban.

Vagy a másik, hogy mert sokan akkor mondják ki amikor tinikorba lépnek. Én személyesen csak egy homoszexuális lányt ismerek, ő sem saját választásából, tizenévesen lett meleg, hanem mindig is az volt, csak kamaszkorától, amikor ismerkedni kezdett vált egyértelművé az ismerősei számára, hogy nem csak sportos-fiús csajról van szó így gondolom mindenki úgy könyvelte el, hogy az ő döntése volt akkor.

2015. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Mert buták


Buta az egész társadalom

2015. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem igazán korosztály kérdése, inkább értelmi szint.

Nekem valahogy sosem volt bajom a melegekkel, sőt, emberileg sokkal többet érnek, mint a heteroszexuálisok, így vettem észre. Pedig én is ebbe a korosztályba tartozom.

Az ostoba emberekre jellemző az a mentalitás inkább, hogy mindenkit lefikáznak maguk körül, akin találnak egy kis fogást, ha meg nagy fogást, akkor meg tombolva ujjonganak mutogatva. Evvel leginkább saját bénaságukat akarják leplezni, hogy emberileg szart sem érnek.

Elég csak megnézni egy olyan cikket, amihez face profillal tudnak hozzászólni, milyen figurák mocskolódnak ott.

2015. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
9%
Ezt hívják túlzott liberalizmusnak felénk.
2015. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
3%

Jaj már megint te vagy az a kérdező aki állandóan a melegeket próbálja pártolni. Aztán jön a sok empatikus válasz a többi sérült embertől, hogy milyen buták is az emberek amiért ezt hiszik. Normális ember nem is mer ide írni, mert tudja, hogy csak lepontozzák.

Én azért lettem heteroszexuális, mert kiskoromba a Disney filmekbe, népmesékbe meg egyéb történetekbe, mindig a hős vette feleségül a királylányt és nem a királyfi a királyfit. De egészen máig azt látom filmektől kezdve a szüleimen és a valóságon át, hogy egy nőnek férfi és egy férfinak nő mellett van a helye.

Az sem választás kérdése, hogy valaki 6 ujjal szülessen, mégsem tartjuk őt normálisnak vagy fogadjuk el.

Egy csúszdán bárki le tud csúszni. Viszont háttal felmenni alig néhányan. Na te kérdező vagy az aki háttal megy fel a csúszdán, és a nem meleg akik lecsúsznak. Neked simán menne a lecsúszás is, viszont a heteroknak nem a háttal felmenetel.

2015. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

62%-os hülyeségnek is azért van határa.

"hogy valaki 6 ujjal szülessen, mégsem tartjuk őt normálisnak vagy fogadjuk el."


Mi az ,hogy nem fogadjuk el , ezen olyan jót röhögtem. Mert mit csinálsz vele? Levágod a kezét ,vagy mi a szar. De akkor pl a kék szeműeket meg a szőkéket sem fogadjuk el, mert az sem természetes. Akkor vájjuk már ki a szemüket , meg vágjuk le a hajukat ,ha ezt sem fogadod el.

2015. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
1%
A kék szem és szőke haj teljesen természetes. Pont ez a baj, hogy mamár a homoszexualitást is természetesnek tartják.
2015. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Kék szem és szőke haj genetikai hiba. Nem "természetes". Mutációval jön létre , mint a rák. Ha homoszexualitás nem az ,akkor ezek sem. De tudnék még millió példát mondani.
2015. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%

Előző!

Attól még, hogy valami mutációval jött létre, még nem "nem természetes". Ha nem lettek volna mutációk, még mindig ilyen "kis izék" lennénk a tengerben.

2015. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
A lényeg a lényeg, ha homoszexualitás nem létezne ,akkor több esély lenne a degradációra.... A homoszexualitás ezt csökkenti. Ez más fajoknál is jelen van. Ezért ez is "természetes".
2015. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!