Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogják teljesen elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják teljesen elfogadni a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Legalábbis a cikizést, egymás szivatását ezért, hogy másként tekintenek rájuk, mert a saját nemüket szeretik. Nem hiszem, hogy ezzel bárkinek is ártanának, hacsak nem azokra gondolunk, akik önmaguk hánynak az egésztől. Nem normális, de nem érdemel bántást, aki ilyen az nem tehet róla. A normális válaszokat köszönöm, és mindenmszögből érkező véleményekre megy a zöldpacsi^^ :)

2013. nov. 26. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Ez soha nem lesz elfogadott, mert nem természetes.Értelmi szint és felfogás kérdése, hogy ki hogyan viszonyul hozzájuk, attól még, hogy valaki nem csinálja velük a fent leírtakat, attól még közel sem biztos, hogy elfogadottnak tartja.
2013. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Kik nem fogják?Ha majd a természet elfogadja hatékony viselkedésformának akkor lesz elfogadott.
2013. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
nem lehet tudni, mert minden kor más...a görögöknél az ókorban pl tök hétköznapi dolog volt, engem spec. nem zavarnak, csak mint ahogy a heteroknak, nekik sem kéne mutogatni magukat.
2013. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Amíg létezik a vallás és azt tanítja hogy házasság / kapcsolat csak férfi és nő között lehet addig teljesen soha.
2013. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

a melegekkel nem az a gond, hogy máshoz vonzódnak, mert azt a legtöbb ember les.*rja, hanem az hogy a legtöbb homoszexuális szétkürtöli a világnak hogy meleg, itt az olyanokra gondolok akikről messziről érezni a pacsuliszagot, rózsaszin ruhákba járnak, és betűrik az ingjüket a feszülős gatyájukba, az ilyenek miatt az embereknek rossz képük van a homoszexuálisokról, és csak akkor fogadják be a melegeket ha eltűnnek az ilyenek

nekem igazából nincs bajom azokkal a melegekkel, akik nem olyanok amilyet leirtam, ők is ugyanúgy emberek

a másik nagyon irritáló dolog a felvonulás: azért tüntetnek, hogy befogadják őket, de ha nem tüntetnének, akkor senkit sem fognak érdekelni

2013. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Soha.

És nem a melegek miatt, hanem soha nem fognak semmilyen kérdésben sem egyetérteni teljesen az emberek. Így ebben sem.

2013. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Amíg politikai fogásokat és nép butítást lehet belőle csinálni, addig nem fogják. egyébként én is osztom a fentebb hozzászoló véleményt, 4 fal között engem se zavar meg amíg nem akarnak azzá tenni. szerintem a melegség nem egyenlő a táncoljunk bőrtangába az utcán.
2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Amint nem lesznek melegfelvonulások meg magamutogató kis bu.*.znyákok, akkor talán. De teljesen még akkor sem- vannak, akik MÉG MINDIG képesek teljes odaadással és őszinte egyetértéssel állítani, hogy a Föld 6000 éves, és Isten 6 nap alatt teremtette...
2013. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Szerinte sosem lesz elfogadott.Egyrészt a Bibliában is meg van írva,másrészt nem ez az erkölcsi norma.Nekem sincs problémám a melegekkel,de a magamutokatók taszítanak.Ez magánügy kell,hogy maradjon.A melegfelvonulásal is az a baj,hogy mikor látod szinte kellemetlenül érzed magad a viselkedésük/öltözködésük miatt és senki sem szeretné,hogy a gyermeke ezt lássa.
2013. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem fogják elfogadni mert mindig lesznek intoleráns emberek, akik nem azt hozzák otthonról, mint a toleráns társaik. Ennyi.


A felvonulás meg azért van mert még mindig diszkriminálják őket. Ha nem csinálnák akkor sem hagynák őket békén végül is az egész azért kezdődött, hogy felhívják a figyelmet az őket ért atrocitásokra.


Akiről kiderül, hogy meleg azt bizony keményen elítélik a legtöbb helyen és hátrányban vannak másokkal szemben.


Nem a felvonulással van a baj hanem azzal,ahogy csinálják. Tollboa meg flitterek, seggrázás hát undorító az egész pedig nekem nagyon nincs bajom a melegekkel mert vannak a környezetemben ilyenek és pont ők a legérzékenyebb, legsegítőkészebb, legempatikusabb emberek.


Sok meleggel beszélgettem már. Az egyiknek elég érdekes meglátása volt a homoszexuális közösségről.


Szerinte ők két csoportra oszthatóak.


Vannak a melegek.

Ők a normális része a társadalmuknak. Megtartják maguknak a nemi identitásukat és nem viszik ki a külvilágba. Az ismerősök, barátok, családtagok tudják az igazat és ennyi. Normálisan öltöznek, élnek, nem ez a központi téma neki ez csak egy dolog.


És vannak a b..ik, akikről kilométerekről üvölt az identitásuk, rémes az öltözködésük, nyafognak, olyanok, mint a nők tehát nem képesek normálisan viselkedni lejáratják az egész meleg közösséget.


Ezzel az egész dologgal az a baj, hogy mindegyik meleget egy kalap alá veszik. Hiába élsz diszkréten, viselkedsz úgy, mint más ha kiderül, hogy homár vagy kapásból elfelejtik valójában milyen vagy, általában azonnal jönnek a támadások, a munkahelyen a hátráltatás, kirúgás, elfordulás és minden fronton a negatív diszkrimináció holott az a szerencsétlen nem akar mást csak nyugiban élni, normálisan dolgozni. Ha hagynák.


Ez ellen valamit tenni kell, fel kell szólalni, megismertetni az életüket azokkal, akik semmit nem tudnak az egészről.

Aztán jött ez a felvonulás valahol, valakik elkezdték...és nagyon rosszul sült el. Színes, bazári cirkusz lett belőle.

Inkább mennének normálisan vonulni majd valami kultúrprogramot szervezni meleg művészekkel vagy, mit tudom én biztos ki lehetett volna valami mást is találni.


Az egésznek az a lényege, hogy, amíg egy heterot sosem fognak macerálni a melegnek mindig titkolóznia, bujkálnia, magyarázkodni,hazudoznia kell és megjátszania magát ha azt akarja, hogy elfogadják. És ezt egy életen át nem lehet csinálni. Ebbe belerokkan az ember lelkileg.


Ha egy meleg kijelenti, hogy meleg azt nem azért teszi mert feltűnési viszketegsége van hanem mert vállalni akarja magát, nem akar bujkálni és hazudozni többé, fogadják el így.

Ilyenkor leesik a válláról a titok terhe és kiderül, kik az igazi barátok. Többé nem kell játszani. Kell a döntés szabadsága, a felvállalási lehetőség szabadsága.

Nekünk heteroknak könnyű. Nekik nem. Az egész életük megváltozhat ha dönteniük kell a hazugság és a felvállalás között.

2013. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!