Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért is ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is ilyen nehéz manapság egy jellemre igazán bájos, angyali, rendes lányt találni? Mitől romlott így el ez a világ?

Figyelt kérdés

Tényleg fontosabb, hogy egy lány igazán tudjon szeretni, hűséges, megértő, kedves legyen, persze szent se legyen, senki sem tökéletes, meg mindenkinek vannak rossz napjai, de ha külsőre egy kicsi báj, de annál nagyobb jellemből fakadó szépség, vonzerő, amit keresnék igazán egy lányban, mégsem találom, vagy, ha végre igen az a lány nagy sajnálatomra már biztosan foglalt.


Jó érzés visszaemlékezi a szerelmespárokra, olyan mázlisták azok a srácok, de egyben szívbe markolóan fájó is,hogy engem senki sem szeret és én sem szerethetek viszont, pedig tudnék, ahogy telnek a magányos évek egyre inkább úgy érzem, hogy valami kirobbanó szeretet az, amit nem adhatok meg egy lánynak sem, egy lányt keresek, aki a párom lehet egy életre, nem érdekel, hogy minél több lányt fektessek meg, csak eggyel akarok szeretkezni, mégsem jön össze. Miért? Kérdem én, amikor tőlem aljasabb embereknek is van párja.



2012. júl. 19. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Most azért érzel így, mert nincs önbizalmad, és abból akarsz meríteni, hogy van egy vonzó barátnőd, aki mellett "biztonságban" vagy. Aztán ha egyszer összejön, hamar megszokod majd, és hirtelen mindjárt nem leszel ennyire monogám meg romantikus lelki világú, hanem akarni fogod az újat.

22/F

2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lásd be, nincs olyan, hogy felhőtlen kapcsolat, és szerintem eddig se volt...
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szelesoldier ***** válasza:

Szia


Szerintem azért nehéz találni mert bejött az az idióta disco korszak minek hála az emberek szórakozóhelyeken és becsületvesztőkben tobzódnak az értelmesebbje meg inkább otthonmarad vagy hasznos dolgokkal foglalja el megát. Ha ehhez nincs párja akkor egyedül és eközben mivel egyedül teszi nem is talál maga mellé senkit. Neke mmegoldást ez a szutyok internet hozott. Az "átlagos" lányok nem járnak kocsmázni vagy bármilyen ilyen helyre, jobban jársz ha csak simán nyitott szemmel jársz mert azért boltba szoktak menni meg mindenfelé de oda ahol várnád tuti nem fogsz találni egyet sem.

2012. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Istenem, mindig ez a tévképzet, hogy a normális lányok nem járnak szórakozni. Ez azért új, hogy még KOCSMÁBA SE. Szerintem ti lementetek párszor diszkóba, körülnéztetek, minden lány szexi volt, nem mertetek odamenni, aztán kitaláltátok, hogy mind ribi. Persze, van az is szép számmal, de nem mindegyik. Ja és még valami amin érdemes elgondolkodni: ribinek azt nevezi a legtöbb srác, aki mindenkivel lefekszik, csak vele nem ;)

22/F

2012. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most nem beszéltem ribikről, nem is érdekelnek, nem foglalkozom velük, ők csak szexre valóak, de én normális kapcsolatra, hűséges, odabújós, ragaszkodó barátnőre vágyom.
2012. júl. 19. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Az olyanok is eljárnak szórakozni.
2012. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

figyelj ez itt a természet, itt a gyengéket (mint te) megtapossák az erősek... "az erősebb kutya baxik" van az a mondás, bár az embereknél az agresszió szintje csökkent azért tudunk egymás mellett élni de ugyanazok a törvények maradtak alapjába véve mint a majmoknál. Az alfahímekhez vonzódnak a nőstények. Nem pedig egy romantikus rendeshez... SZERINTEM IS SZ@R AZ EGÉSZ AHOGY VAN de hát nincs mit tenni... :/

F18

2012. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!