Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tökéletes az életem? (nagyon...

Tökéletes az életem? (nagyon furcsa kérdés)

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon, hogy milyen szerencsés vagyok. szerető családom van, barátaim, lehetőségeim. Vannak olyan emberek, akiknek ez nem adatott meg. Ilyenkor valamiért szégyellni kezdem magam, hogy mivel érdemeltem ki mindent amim van, hisz nagyon sok jó embernek nem adatik meg ennyi minden. Úgy érzem teljesen megbolondultam.Mitől lehet ez az érzés? Okkal?

2015. jan. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ezek valószínűleg csak létfontosságú dolgok és a család. Ha neked valóban ez a legfontosabb és beéred ennyivel, akkor gondolom tökéletes.
2015. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki átéli, mindenkinek vannak jó és rossz szakaszok az életében. Neked ez most a jó. De lesz rossz is, hidd el, mindenkinek van sajnos. Sok barát el fog hagyni, egy kapcsolat sem tört örökké, és a családtagok is meg fognak halni egyszer, stb. Élvezd ki, amíg ilyen jó az életed, gyűjts energiát most azokra az időkre, amikor majd nem lesz az.
2015. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha neked ezt jelenti a tökéletes akkor igen.

Attól hogy ezen rágod magad nem lesz nekik jobb. Ez olyan mint amikor az anyuka azt mondja a gyereknek hogy egyen mert Afrikában éheznek. És ha megeszi a gyerek akkor Afrikában nem éheznek többé?

Az élet sohase arról szolt hogy mid van, hanem arról hogy amid van abból mennyit bírsz kihozni.

2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nna, te is olyan vagy mint a mittudoménmi... az az izé, amelyik a jódógába kergűtt meg! :)
2015. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!