Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha hiába szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ginuwine kérdése:

Miért van az ha hiába szép, csinos, barátnőm van, és szeretem is, meg hát nagyon jól kijövünk egymással, mondhatni TÖKÉLETES a dolog. Bővebben odalent?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (Fiú) kb. 14 hónapja szakítottam a volt barátnőmmel... és a (tökéletes) barátnőmmel már fél éve járok.....

De mégis mikor megnézem a voltbarátnőm képeit, és olyankor megszűnik a világ, és csak bámulok és vissza emlékszek, és valami hihetetlen és leírhatatlan érzés tör el. Valahol a fájdalom és a boldogság közt. Található ez a dolog.De a lényeg a kérdésemben. Hogy miért van ez. Mit tehetek ellene. Még néha napján álmodok is vele. Egyre ritkábban de még gondolók rá. Nem arról van szó mert szeretem a barátnőmet. Csak nem tudom lehet hogy még nem zártam volna le magamba?Mert egyértelmű hogy még mindig szeretem HELP PLS.


2011. dec. 1. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A válasz ott van a kérdésedben.

Még nem mzártad le az előző kapcsolatodat.

Egy jó tanács.. Foglalkozz a jelenlegi barátnőddel, és ne nézegesd az exed képeit

2011. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

"Egy jó tanács.. Foglalkozz a jelenlegi barátnőddel, és ne nézegesd az exed képeit"


Különben a jó nő hamar ott fog hagyni. Utána meg csak Marok Marcsit nézegethetted. Szakítottatok. Kész vége. Biztos voltak gondok, ami miatt vége lett. Amennyiben újra kibékülnétek a gondok újra előkerülnének. Nem változna semmi. Soha ne kezdj újra egy lezárt kapcsolatot. Nincs értelme!


29F

2011. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel valamit lezártam, utána max az utcán egy szia ha meglátom. És mindent ami rá emlékeztet, vagy vele kapcsolatos kukázom.


29/F

2011. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért nézegeted az exed képeit? Ha ez kiderül, ebből hatalmas balhé lesz! Zárd le magadban a múltat, valószínűleg nem hiába lett vége, s foglalkozz a mostani barátnőddel, és becsüld meg, ha ilyen szépeket írtál róla.
2011. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Törölj mindent, ha már megállni nem bírod.


23F

2011. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!