Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, , van más is így ezzel...

Fiúk, , van más is így ezzel vagy csak én vagyok ilyen különc? Az normális, ha így vagyok a nagyon szép arcú, tökéletes szépségű lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van ez, elvileg mindenkinek ők jönnek be és nem az, hogy nem tetszenének, de én valahogy nem tudnám elképzelni egy ilyen lánnyal sem párban az életem. Már a gondolat is fura, hogy egy ilyen lány és én kézenfogva és látnának együtt emberek. Azt kell mondjam én a férfiiedál igazi ellentétet vagyok, semmi vonzó nincs bennem és eléggé kisfiús adottságaim is vannak, talán öcsinek is néznének egy ilyen ún. fullos csaj mellett. De nem csak ez zavar, hanem, hogy nekem volt sok csalódásom az ilyen nagyon szép csajokban, igaz találtam köztük rendest, értelmest is, de többnyire az ilyen szép csajok felszínesek, lelki világuk üres, empátai hiányzik belőlük, buták is, nem is nagoyn elhet velük miről beszélgetni sem. Nem az én világom. A másik része, meg túl tökéletes, hisz egy olyan lány, aki nem csak túl szép, de még emellett okos is és sikeres eléggé lecseszné az önbecsülésem, egy senkinek érezném magam mellette. Szóval én valamiért inkább egy átlagos külsejű lány mellett tudom elképzelni magam és most is egy ilyen lánnyal szeretnék összejönni. Kiváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ilyen fura, vagy más is van így ezzel?:D

2014. jún. 11. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
onbizalomhianyos vagy!
2014. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csúnyák közt is fogsz találni felszíneseket, üreseket.
2014. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a filmet


Túl jó nő a csajom

2014. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noydra ***** válasza:
Igen, másak is vannak, akik önbizalomhiányosak.
2014. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy önbizalom hiány, ahogy mások mondják, vagy lehet, hogy csak nem jön be a jelenlegi szépségideáll. Nem baj ha nem tetszenek kiszedett szemöldökű kacsaszájfényképafészbukon szolis pipik.
2014. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szimplán csak így akarsz felszedni itt valami szerencsétlent aki bedől ennek a marketing rizsának, mert amúgy meg valóban nem vagy egy túl szép gyerek, de ez a szöveg így jól hangzik, hogy volt már dolgod blabla, volt a fenéket volt, a legtöbb interakciód annyi volt egy jó csajjal, hogy letöltötted gugliból és kiraktad háttérképnek a gépeden.
2014. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6/6


TE már csak tudod recskaboy. XD

2014. jún. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!