Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hazugsagot ra lehet kenni...

A hazugsagot ra lehet kenni alkoholra/drogra?

Figyelt kérdés
Ervelhet-e valaki azzal, h ilyen befolyasoltsag miatt hazudott?

2015. jan. 5. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Háát tudod, ha vki részeg az általában igazat mond és nem fordítva :D


Lehet vannak emberek akik beveszik,pl akik nem nagyon ittak még alkoholt.


Én egyszer részegen meg akartam csókolni egyik barátnőmet(lány vagyok én is),másnap meséli és mondta,hogy ha részeg vagy akkor azt teszed meg amit józanul amúgy nem tennél,illetve az igazat is elmondod. Értetlen fejjel nézek rá és mondom,hogy jajj az alkohol ezt hozta ki belőlem,amúgy nem akartalak lesmárolni,tényleg sztem hülyeség.. stb stb


Nem hinném,hogy bevette :D


Szóval a válaszom az,hogy lehet vki beveszi,de vki nem

2015. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze! Bármit bármire. Van, aki be is veszi...

Bocsánatos bűn az ilyen "rákenés", ha kényszerrel itatták/etették alkohollal/droggal a hazudót.

2015. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem jelentene enyhítő körülményt...


Pia ide, drog oda, a tetteidért vállalnod kell a következményeket.

2015. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A paromrol van szo, aki ivott is es szivott is, egyertelmuen lattam a fejen, h tele van, mikor hazaertem. Nem csinalt oltari bunt, leszamitva azt, h elotte egy hettel azt mondtam, h ha megegyszer sziv, elkoltozom. Gondolom felt a kovetkezmenyektol, es orakig jott utanam a lakasban, h higgyek neki, mig vegul bevallotta. Teljesen kivagyok. ha akkor bevallja, hisztizek kicsit talan es ennyivel megussza vagy nem is tudom, mar nem a stivason van a hangsuly, hanem a hazugsagon.
2015. jan. 5. 10:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h meg tudom e bocsajtani ezt, holott igeretet tettunk egymasnak, h soha sem fogjuk hulyenek nezni a masikat, tartozunk annyi tisztelettel a masiknak, h nem verjuk at. Es ezt most o megszegte. Nem tudom, mi tevo legyek, mar kertem idopontot egy dokihoz, de egyre jobban ki akarja huzni magat alola, pedig ez a feltetele annak, h egyutt maradjunk. Szerinte eltulzom ezt. Ha a pofamba hazudnak egy szintetikus anyag miatt, sztem ott baj van. Ezert az orvos.
2015. jan. 5. 10:57
 6/10 A felhasználó ***** válasza:

"Háát tudod, ha vki részeg az általában igazat mond és nem fordítva :D "


Nem éppen. Az alkoholtól a gátlások lazulnak, így van aki gátlástalanul tud hazudni, vagy igazat mondani. Ez változó.

2015. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"azt mondtam, h ha megegyszer sziv, elkoltozom" majd

"ha akkor bevallja, hisztizek kicsit talan es ennyivel megussza"

Szóval ami ebből rád vonatkozik és tanulság, az az, hogy jobban fontold meg, mielőtt elköltözéssel fenyegetőznél. Egyértelműen azért hazudott, mert nem akart elveszíteni. Pedig most már azt mondod, hogy ez még belefért volna. De korábban nem ezt mondtad. Érzed a kavarodást?

Amúgy nyilván nem szép dolog tőle amit művelt, de az orvos lehet, hogy valóban túlreagálás. Mármint van komolyabb fizikai problémája a dologból? Milyen gyakran szív és mit?

2015. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyén függő, a kocsmalakóknál a hazugság egyenes arányban áll az elfogyasztott alkohol mennyiségével.
2015. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Legtöbbször nem az alkohol vagy a drog hatására hazudunk. Ha valaki személyiségéből adódóan hajlamos arra, hogy hazudjon, akkor mindegy hogy ivott-e, drogozott-e vagy sem, hazudni fog.

Inkább az a gyakori a függőknél, hogy az alkoholért vagy a drogért hazudnak. Mindent megtesznek azért, hogy hozzájuthassanak,így hazudnak (lopnak,csalnak)is.

Vagy azért hazudik valaki, hogy eltitkolja, hogy már megint drogozott.

2015. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, rengeteg negativ hatasa van, pontosabban szinte csak az. C listas dologrol van szo. Igen, erzem a kavarodast azzal amit mondtam, csak valahogy a hazugsag jobban faj, mint h otthon ult es szivott par csikkal. Vegtere is nem a kocsmaban kot ki a fizetesevel, de pontosan emiatt,- miert kell hazudni.... Az orvosbol nem lett semmi, innentol en is annyira veszem figyelembe ot es a kereseit, az igereteket, ammennyire o engem. Szep kis kapcsolat.
2015. jan. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!