Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apa megveri 19 éves lányát...

Apa megveri 19 éves lányát (mondjuk oka is van rá), a lány pedig elmegy látleletért és feljelenti. Melyik félt ítélitek el "jobban"?

Figyelt kérdés
A több vizsgát bukott az egyetemen, otthon ebből szóváltás lett ami tettlegességig fajult. A konkrét esetet nem írnám le, mert nem akarom, hogy az étintettek magukra ismerjenek. A rokonságban történt, és két táborra szakította a családot.
2015. jan. 6. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az apát, mert nem az erőszak a megoldás erre.

Az meg, hogy valaki bukik az egyetemen nem nagy szám, szinte mindenkivel előfordul aki nehezebb szakra jár.

2015. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
ÉS hogy bizonyítja?
2015. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk oka is van rá"


Normális vagy? Hogy lenne rá oka?

Egyébként nem gyanús, hogy a lány azért ment el látleletet vetetni, mert a törvény az ő oldalán áll?

Na akkor vajon kinek lehet igaza?


"Családon belüli erőszak" kifejezést hallottad már?

2015. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Persze, ezekkel tisztában vagyok. Az okot azért írtam oda, mert kíváncsi voltam, van-e, aki az apának kedvez, meg azért, mert különben mindenki rákérdezne a válaszban.

2015. jan. 6. 15:47
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Üzenem ennek az apának, hogy szívesen félholtra verném (mondjuk van rá okom is).

Privátban várom a telefonszámát.


Utána kiírhatunk egy kérdést, hogy őt ítélik el jobban vagy engem...

2015. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta ok arra, hogy megüsse?
2015. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Várjunk csak. A tettlegesség lehet egy pofon is nem? Szóval a lányt megverte, több zúzódása lett a testén, esetleg foltok az arcán? Mert az durva, ilyen helyzetben az apa nagyon messzire ment. Viszont! Egy tasliba még senki sem halt bele, ha a feleségemnek mondana olyat a lányom egy durva veszekedés közben, hogy "dögölj meg" vagy hasonlót, lehet én is lekevernék neki egyet miközben leordítom a haját (igaz egy pofonnak aligha maradna 10 percnél tovább nyoma így aztán gondolom nem erről van szó jelen esetben).


A másik része a dolognak viszont az, hogy 19 éves az a lány. Papíron felnőtt és bizonyára annak is érzi magát, mégha nem is teljesen az. Ennyi idősen már nevelni sem lehet senkit, mert a saját feje után megy maximum lehet próbálgatni terelgetni, hogy a jó úton maradjon, de ahhoz nem veszekedés és nem erőszak kell.

2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kibukott egyetemről, mert túl nagy falat volt neki, mégse verték meg otthon. Viccelsz? Felnőtt ember, ha direkt bukott volna ki, akkor is az ő baja. Szépen elment dolgozni, és ennyi.
2015. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Családtagot csak úgy verünk, hogy ne maradjon nyoma. Így normális...
2015. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ép eszű ember nem veri össze úgy a lányát, hogy látlelet legyen belőle - csak azért mert bukott.


és talán nem 19 éves korában kellene elkezdeni a nevelését, és nem így. ha ilyen családja van, valószínűleg oka is volt rá, hogy rosszul teljesítsen.

2015. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!