Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan lány, nő itt aki...

Van olyan lány, nő itt aki úgy érzi egy férfi sem érdemes arra hogy kiérdemelje Őt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen csajt. Viszonylag szép, és nagyon szereti is hallani ezt. (bár letagadja)

Emellett pedig nagyon buta, de meg van győződve róla, hogy átlag feletti intelligenciával rendelkezik.

2015. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van. Én pl. így érzek perpill, és nem a külsőm miatt, hanem amiatt pont, hogy eddig akik körbe vettek férfiak azok mind a külsőre utaztak és valóban engem kis mértékben sem néztek, ezek alapján úgy gondolom, hogy nem érdemelnek az ilyenek meg, és ha ma már minden férfi ilyenné lett, de azért remélem nem, akkor egy férfi se érdemel engem meg. :)
2015. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második, én tényleg nem ilyen vagyok, viszont nagyon csúnya, taszítóan nézek ki. Ismerkedhetnénk, ha gondolod. Ja nem, Te olyan pasit keresel, akinek nem a külső fontos, de jóképű és izmos. Miért vársz el olyat, amit Magad sem teljesítesz?
2015. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csak olyan van, és nem csak itt :D
2015. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: te honnét veszed, hogy én milyen vagyok? És mit teljesítek? De tudod, ha nem találtál még nőt magadnak, vagy silány az életed akkor tudd meg, hogy az nem a külsőd miatt van, mert külsőleg csúnya vagy, hanem mert a belsőd is ocsmány, nem is kicsit.
2015. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Manapság nem látom,hogy a férfiak azon melóznának,hogy kiérdemeljék a nőt.Amíg tudtak udvarolni,még lehetett ezt mondani,de manapság ha te nem nyargalsz a lovag után,egyedül maradsz.
2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem minden férfit kell ugy felszednie egy nőnek
2015. jan. 4. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért az szerintem egy optimális eset lenne, ha várakozás és másikramutogatás helyett mindketten tennének lépéseket a másik felé.

Elvégre amúgy is egyenjogúság van, vagy mi a szösz. :)

2015. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!