Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miért rángatjátok el...

Lányok, miért rángatjátok el a pasitokat vásárolgatni?

Figyelt kérdés
Direkt úgy írtam, hogy vásárolgatni, és nem vásárolni, mert a ruha- és hasonló dolgok vásárlására gondolok. Az természetesen érthető, hogy pl. együtt laktok, és együtt vesztek meg háztartási eszközöket, vagy tejet-kenyeret. Én is lány vagyok, de nem értem, miért szeretitek, ha ott van veletek. Úgyis csak unatkozni fog, és nem fogja őszintén megmondani, mi áll jól stb., és a végére összevesztek. És mielőtt valaki megjegyzi: nem, nem azért írtam ki a kérdést, mert azt hiszem, hogy nagyot mondtam, vagy mert meg akarom mutatni, hogy én lány létemre nem tartom ezt jónak. Csak tényleg nem értem, miért várjátok el, hogy eljöjjön veletek vásárolni.
2015. jan. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem várom el
2015. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyedül unalmas és nem csak nekem ézünk ruhákat, hanem neki is. Én is kivárom, hogy felpróbálja meg minden.
2015. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
*nézünk
2015. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb kérdés hogy nekem miért kell elmennem vele... én képes vagyok magamnak ruhát vásárolni, ő meg nem.
2015. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.: nyilván annak szólt, aki elvárja.


2.: oké, az jogos. de tudok olyan lányt, aki panaszkodik, hogy a pasija nem szeret vásárolgatni, nézelődni vele a boltokban.

2015. jan. 6. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
En már nem hivom, hogy jöjjön velem.Viszont nekem ott kell lennem, de órákba telik,mire eldönti,hogy mi tetszik neki.
2015. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy én nem szeretek vásárolni.

Mi ha elmegyünk ruhát vagy egyéb ilyen-olyan dolgokat vásárolni, akkor mindig jön a másik is, mert így szoktuk meg.

Mind a ketten kikérjük a másik véleményét. Lehet, hogy defektesek vagyunk, de mindig megmondjuk a másiknak, hogy az adott dolog jól áll-e neki vagy sem.

2015. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem viszem mert tök felesleges és zavar a jelenléte mert sürget amit nem szeretek.

Magam megyek, neki is szoktam venni ajándékba dolgokat mert ő nem jár vásárolni.

Ha nem a pasi fizet akkor nem értem minek kell vinni, értelmes felnőtt nő tudja mit akar venni és mi tetszik neki.

2015. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Senkire nem mondtam ilyet, hogy defektes. azt látom, hogy van, akinek igaza van. De vannak esetek, amikor fölöslegesnek érzem a dolgot, a srác a telóját nyomogatja, megy, ahová hívják, nem mond érdemlegeset, majd hazamennek. ilyen esetben nem igazán értettem a dolgot.
2015. jan. 7. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!