Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babámat várom. Most...

Első babámat várom. Most vagyok 21 hetes. Már elkezdtem vásárolgatni a babának. Nektek segít a férjetek/párotok? Vagy ez inkább olyan anyukás feladat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi mindent ketten vettünk meg, mindent együtt döntöttünk el melyik legyen. Sztem mivel az ő gyereke is igenis segítsen, legyen ott.
2014. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
gratulálok.. Nekem elég sokat segitett. néha még tulzottan is sokat . De azert szerintem az anyuka jobban tudja mire van lesz szuksége mint az apuka. Kis fiu vagy kislány lesz ?
2014. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk a nemét. Várnunk kell a 30.heti ultrahangig. A ruhácskákra gondoltam, hogy miből mennyit vegyünk, milyen legyen a színe stb. Ezekben is segít? Persze a nagyobb dolgokat mi is együtt nézzük. pl kiságy, babakocsi. De a kisebbeket egyedül. Nektek kislány vagy kisfiú?
2014. szept. 11. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A ruhákat teljesen egyedül választottam ki. A többiben segített sokat.
2014. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
a nagy dolgokat együtt vettük, a kicsiket meg én egyedül. Őszintén szólva én abszolút nem is vágytam rá, hogy az összes ruhában, stb. együtt döntsünk, de páromnak nincs is ennyi szabadideje.
2014. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a ruhak nagy részét egyedul vettem en is de volt hogy abban is segitetet .. amugy nekunk kislányunk van es már 5 honapos ... de meg most is egyutt veszuk meg neki a legtobb dolgot
2014. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én anyukámmal vásárolgattam a baba számára, párom ritkán kísért el, de szerintem tök jó, ha apuka-anyuka nézelődnek, vásárolnak a picinek.
2014. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én férjem mindenütt ott volt. A darabszámot sose kérdőjelezte meg, miből mennyit gondoltam, de aktívan közreműködött, hogy a csíkos vagy egyszínű rugdalózót vegyük meg. Ő ilyen. Minden érdekelte.
2014. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
37. hétig dolgoztam, utána vásároltam meg mindent. Anyósom jött velem, ő segített.
2014. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

A nagy dolgokban mindig kikértem a véleményét és igényelte is, hogy ő is dönthessen. Ruhákat innen-onnan egyedül vettem, meg anyuval.

Ha valamiben bizonytalan voltam vagy vagyok, mint pl hogy akkor a bézs vagy a zöld cumisüveget vegyük a kisfiúnknak, akkor kikérem a véleményét és adok is rá.

A ruhákat mindig megmutattam neki, hogy lássa miket vettem és szívesen meg is nézte őket.

Kisfiúnk van, már 17 hónapos, most kislány várok, 34 hetes kismama vagyok.

2014. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!