Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy túl érett vagyok a...

Lehet hogy túl érett vagyok a koromhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok.lány vagyok, hamarosan 15 éves leszek. De úgy érzem, a kamaszkoromon már 11-12 évesen átestem, amikor ha megbántottak a szüleim becsaptam magam mögött az ajtót, nem mentem velük sehova, mert az nem volt ,,menő" nagyon sminkeltem magam meg nek fogadtam szót senkinek. Előtte pedig nagyon gyerekes voltam. Most pedig, lassan 3 éve, úgy viselkedek mint a 22 éves bátyám csak kicsit éretlenebbül, nem a kortársaimmal együtt kamasz módjára, így nem is értem az ő problémaikat, felfogásukat. Lehetséges, hogy már nem leszek kamasz? Vagy ezután még lehetek?

2015. jan. 7. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, 15 évesen mindenki túlérett a korához képest, nyilván....
2015. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Lehetséges, hogy már nem leszek kamasz? Vagy ezután még lehetek?"


Hát, ha magamból indulok ki (koravén, kőkomoly kiccsávó voltam), akkor még leszel! :)

(Igaz, már csak fejben, de ott annál inkább.)

2015. jan. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből pedig pont az derül ki, hogy cseppet sem vagy túl érett, csak másabb a jellemed, mint a többieké, ennyi.
2015. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb minden 15 éves ilyen, szóval pont hogy nem vagy érett...
2015. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!