Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok, a koromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, a koromhoz képest nagyor érett. (ezt masok jegyzik meg folyton). Csak az idősebb (18-25) pasik jonnek be, gondolom azért, mert hát az én korosztályomban a 80% éretlen. Hogy tudnám felhívni a figyelmet?

Figyelt kérdés
És a vicces az,hogy az rengteg idos paso megnéz,de szerintem nem tudnanak velem kapcsolatban lenni,mert átlag gondolat,hogy éretlen lennék..vélemény?

2013. ápr. 30. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
80%? Általánosításhoz gratulálok!
2013. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vaalki idősebbnek néz ki, még nem lesz érettebb is fejben.

Szerintem nagyot néznél, ha látnál engem, mert bár 23 vagyok, de testre kb. 16-17-nek szoktak nézni az emberek.

2013. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én huszonéves vagyok, ebben a korosztályban, amit írsz. Nem bánnám, ha 16-18 éves lánnyal összejöhetnék, főleg aki értett. Írj rám.
2013. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én nem kinezetre vagyok idősebb annyinak nézeķ ki amennyi vagyok.
2013. ápr. 30. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira érett lennél, nem kellene ezt kérdezgetned, meg nemlétező statisztikákra alapozva %-adatokkal dobálóznod.
2013. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az hogy idősebbek is megnéznek, ez nem új keletű, bocs

ez mindig is így volt mind a két fél részéről

amúgy ha érett vagy, akkor ide nem írtál volna, de Te tudod

előbb akár mit akarsz is csinálni, egy külső kell, hogy megfogjon, a belső érettség, csak utána jön N

2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

helyes :D

Amúgy úgy tudnád felhívnia figyelmet hogy érdeklődsz az iránt aki tetszik, ilyen nehéz :P (bókolsz, érdeklődést mutatsz az élete után, keresed a társaságát, esetleg ha vmi jót csinál neked megöleled stb...)

F19

2013. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen fiatal, érett csajokat. Jó velük lenni, energikusak, szó szerint fiatalabbnak érzi magát velük az ember! Nyilván a korombeli nőket sem vetem meg, de eléggé sok van már köztük, aki átesett jó pár csalódáson, és már nem annyira közvetlenek másokkal, és ez a legtöbb esetben eddig elvette a kedvem, kicsit lehangoló volt, h sokadik találkozás után sem akartak megnyílni kicsit.

29 F

2013. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem kifejezetten ritka dolog. A Te korodban a lányok általában jó pár évvel a fiúk előtt járni testi/lelki fejlettségben. 16-17 évesen még én is elég gyerekes voltam... :)

Az idősebb pasiknak amúgy tényleg bejön a korosztályod (nekem is volt már 10, 11 és 16 [!] évvel fiatalabb barátnőm - némileg idősebb vagyok az Általad jelzett korosztálynál), csak sokszor nem mernek bevállalni egy fiatalabb csajt, mert lepedofilozzák őket stb. De szerintem egyre elfogadottabbak manapság az ilyen kapcsolatok. Egy probléma lehet csak vele: ha egy idősebb pasival jársz, elképzelhető, hogy viszonylag fiatalon (22-24 évesen) már megkéri majd a kezed, mert nyilván nem 50 évesen akar majd gyereket. Ha Te inkább majd karrierépítés után, 30-35 évesen akarsz majd csak a családalapítás gondolatával foglalkozni, akkor inkább korodbelit keress hosszú távra. :)

És hogy válaszoljak az alapvető kérdésedre is: sok intelligens beszélgetés különféle témákról, mélyrehatóan és őszintén. Ez ugyanannyira vonzó egy lányban egy érettebb pasinak, mint a friss fiatalos test. Hidd el, ez gyúlékony kombináció, nem sok pasi tud ennek ellenállni...

:)

2013. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amugymeg...akinek nem inge ne vegye magara! De teny..nezzetek mar meg a mai 15-17 eveseket.
2013. ápr. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!