Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik kibuktak valami nehéz...

Akik kibuktak valami nehéz egyetemről - mi lett azóta veletek? (vagy ha ismertek ilyet)

Figyelt kérdés
Ugye pl bme-n sokan kibuknak. Az már megszokott, hogy a zh/vizsga eredménylistákon pl min 30%bukta, pedig elég nagy a tét, a soksok neptun kód buktával azért tényleg néha 1 félbe tört jövő azért. Én sokakat ismertem egy-egy félévben, aztán egy idő után eltűntek bme-ről, érdekes lenne tudni mihez kezdtek...

2015. jan. 8. 03:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én több olyat ismerek, akit sok bukdácsolás és dékáni vizsga után végül elbocsátottak a szakjáról, mert már minden lehetőséget kihasznált és utána újrafelvételizett ugyanoda, a korábbi kreditjeit beszámíttatta és szépen megszerezte a diplomáját.

Olyat is ismerek, aki más egyetemen vagy más rokon szakon folytatta.

2015. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik ismerősöm BME villamosmérnöki karára jutott be még pár éve,de 3 félév után abbahagyta.Azt mondta hogy nehéz,nem bírja,a zh-k se sikerülnek.Szóval megpattant.Meg az egyetemi koleszos élet se jött be neki.Elment valami okj-s képzésre,most külföldön van.
2015. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
BME-ről első év után kiraktak, mert nem lett meg a 30 kreditem. Ez a pofáraesés elég volt ahhoz, hogy jobban igyekezzek, újra felvételiztem ugyanoda, elfogadtattam a meglévő tárgyaimat. Most fogok végezni.
2015. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem otthagyta az egyetemet, és szerinted mi történt? Nincs vége az életének, elment szépen irodába dolgozni. Ennyi.
2015. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kibuktam jogról, egy könnyebb szakra felvételiztem idén. Ami persze szintén nem egy büfés szak...


L20

2015. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!