Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme várni, hogy...

Van értelme várni, hogy megváltozzon egy milliomos fiatal srác? Szerintetek csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés

A szüleinek van pénze. Konkrétan 40 milliós autóval jár a srác. Neten ismertem meg, külföldi, 1 hét beszélgetés után meglátogatott. Előtte is mondtam neki, hogy nem fogok vele lefeküdni, nem is történt meg a dolog. Azt hittem utána már nem fog keresni, de még mindig keres, és jött is ide, én is mentem hozzá, fizette a repjegyem, hotelbe szállásolt el, éjszaka egyedül voltam. Amúgy elég intelligens, csak eddig riban*okkal találkozott, akiket a pénze jobban érdekelt mint a személyisége. Szeretném ha engem megbecsülne, viszont néha úgy kezel mint valami prostituáltat, amit én nem fogok elviselni egy percig se. Pl. olyan mondott nekem, hogy küldjek fehérneműs képet, és küld cserébe bármit Amerikából (épp nyaral). nem igazán értettem mire gondol, erre átküldött egy képet egy 5ezer dolláros gyűrűről, mondván hogy pl. ezt mert tudja hogy szeretem a gyémántokat.

Igazából kedvelem őt, de ha nem tud változtatni a viselkedésén, akkor nem érdekel többet. Mondtam neki hogy engem nem érdekel hogy van pénze, hisz nem is az övé, hanem a szüleié, amihez végképp semmi közöm. A gyűrűs dolgot meg elmagyarzáztam neki, hogy szerinte ha nekem már van pár gyémánt ékszerem akkor mégis mi akadályozna meg abban, hogy újabbat vegyek, és hogy képet küldtem volna "ingyen" is, de így sehogyse fogok. Emiatt nagyon meg volt sértődve, nem is beszéletünk 2 napig. A hallgatás után bocsánatot kért. Nem tudom mi jogon hiszi ha van pénze, akkor bármit/bárkit megkaphat.


2015. jan. 8. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenek a gazdag emberek.
2015. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd az idő bebizonyítja neki, hogy bárkit megkaphat nagyjából, akit akar. Vagy pont az ellenkezőjét, ha egyszer véletlen szerelmes lesz.

Egyébként látszik, hogy nem vagy különösebben fontos neki, ráér veled találkozni, megteheti, hogy kifizet dolgokat. De közben más lányokkal is ezt csinálja. Ha fontos lennél neki, akkor máshogy állna hozzád és nem kérne képet rólad. Még csak arról sem szól a dolog, hogy meg akar fektetni, mert akkor már vagy megtette volna, vagy elhagy. Egyszerűen ilyen közvetlen, barátkozós. De ne várj tőle semmit inkább.

2015. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!