Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi nem helyes "arcügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem helyes "arcügyileg" és nem is milliomos (átlagos), test is átlagos (nem sovány, hanem mérsékelten sportos), akkor mi értelme ha szakadatlanul veszi a jó ruhákat, hogy bejöjjön a csajoknál?

Figyelt kérdés
Nem célravezető, már rájöttem. Hiába öltözök jól, igényesen, semmit sem ér, mert azt tapasztalom, hogy arc alapján megy a szelekció a lányok részéről. Öltözhetsz te akármilyen jól és sportolhatsz sokat, ha a fejed nem tetszik, akkor kukába kerülsz. Persze tökéletes beszélőke lehegt dobna a dolgon, de az sem adatik meg mindenkinek. Engem 1 hónap alatt 38 lány kosarazott ki élőben, pedig nem nyúlként megyek oda hozzájuk. 28 évesen már hová van lejjebb? Egyedül maradtam, kapálózni feleslges? Van értlme élni. Más rendben van, van munkahely (nem milliós bér), szerető család, hobbi stb, de pár nincs és nem is hiszek már benne, hogy lenne. Pedig tszek érte. No és az egész nem sírásként lett ide kitéve, hanem csak tanácsszerzésért, bár nem hiszek már lassan a tanácsoknak. Ami bejön Brad Pittnek, az nem biztos, hogy bejön Kiss Pistának.
2013. dec. 18. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer jön egy lány, aki nem egy felszínes liba lesz, és meg lesz a happy ended.
2013. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs lehengerlő stílusod, akkor nem feltétlenül a leszólítás a megfelelő módszer számodra, ne várj ettől sikert!

Inkább járj olyan társaságba, közösségbe, ahol apránként ismerkedhetsz a másik nem képviselőivel.

Szerintem egyszerűen csak nem a személyiségednek megfelelő módszert választottad az ismerkedéshez. Ahhoz, hogy hirtelen jó benyomást tegyél egy vadidegenre, ahhoz vagy nagyon jóképűnek, vagy nagyon nagy dumásnak kell lenned. Ha egyik sem vagy, akkor más módszert válassz, ennyi a titok!

2013. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lassú módszer. 50 éves korodra talán lesz egy nőd...
2013. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de nem várhatok 50 éves koromig, lehet már addigra állni sem fog annyira az eszköz. Gyerek is jó lenne idővel.
2013. dec. 18. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor szólítsd le még 38 nőt a következő 1 hónapban, stresszeld magad a kudarcélményekkel, és tök jó lesz neked, ha hazavágod az önbizalmad.

(A "lassú módszerrel" még a legelőnytelenebb ismerőseimnek is 1-2 éven belül lett tartós párkapcsolata.)

2013. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez van, akkor sem erek ra hetkoznap.
2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a lassú módszer? Mert csak emlegetitek, de engem érdekelne, mi az. :)
2014. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!