Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem az emberek miért...

Nem értem az emberek miért ilyen zárkozottak és nem elfogadóak. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés

Több mindenre értem ezt, de egyik legidegesítőbb számomra hogyha valaki kijelenti hogy szerelmes a tanárába(furcsa példa, nem baj) vagy egy hazai hírességbe egyből mindenki nem ez nem lehet, hülyeség, semmi esélyed stb. (vagy ha csak a nem hetero beállítottságú embereket nézzük)

Kissé furcsán fogalmaztam meg, de egyszerűen nem értem hogy ami nem '' hétköznapi'' azt mindenki elutasítja.



2015. jan. 8. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy valakit azért nem fogadnának el, mert azt hiszi, szerelmes egy tanárába, vagy egy hírességbe, hiszen szinte minden gyerek, kamasz, legalább 90%-uk átesik ezen. De ha azt nézzük, hogy végül hányan élnek az általuk egykor sztárolt tanárral, vagy hírességgel, azért lehet azt mondani, hogy a legtöbb esetben elég kicsi az esélye egy ilyen kapcsolatnak.
2015. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elutasításról van szó, hanem arról, hogy nem reális. Kb annyi mint amikor annak idején az első Holdra szálláskor gyerekek álmodoztak arról, hogy űrhajósok lesznek. Ja, van akinek sikerült. De a 99,99999%-nak ez tényleg csak álom maradt.

Ráadásul szinte mindannyiunknak volt ilyen időszaka, ezért tudjuk hogy ez nem igazi szerelem, ez csak átmeneti rajongás.

2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell idegeskedni/haragudni rájuk azért mert nem elfogadóak egy egy valóban furcsán hangzó témában. Ha valaki hisz is valamilyen furcsa dologban, megteheti, hogy bizonygatni próbál a "hitetleneknek".

De ha az emberek nincsenek is elfoglalva az ilyen esetek kritizálásával, akkor is érthető, hogy szívesebben fordítják az idejüket normálisabb dolgokra figyelve. Mondhatni az "élet rövid" nekik, hogy minden millióféle variációs bizonytalan dolog megbizonyulására fordítsák. Aki hisz abban, az az ő dolga, idegesítő dolog lehet maximum az, ha kotnyelesen kötözködnek.

2016. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!