Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van két nagyon jó barátom,...

Van két nagyon jó barátom, akikkel régebben tök jóban voltam, de most felszínesnek érzem az egészet. Sztetek mi történt? (lent több)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan úgy gondolják, hogy a hármas barátságok nem működnek, de mi nagyon jól megvoltunk hét évig, de most valamiért úgy érzem, hogy csak megszokásból vagyunk barátok. Régebben pl órákat dumáltunk viberen, azután is, hogy a suliban egész nap együtt voltunk, de most ez az egész max a matekházira korlátozódik, és szünetekben sem dumálunk annyit. A kérdés az, hogy mi történhetett, és rendbe fogunk-e még jönni... :(

2014. okt. 27. 10:19
 1/2 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Ha te nem tudsz semmi okot mondani rá, akkor nagy valószínűséggel a a másik két barát között történt valami. Kérdezz rá, és mond el az aggodalmaid, így talán rájössz az okára. Ne keresd a régi kapcsolatot, ugyanis az idővel változtok ti is, és lehet hogy már nem kéne ugyanazt a beszélgetéstémákat erőltetni például. Mivel jó ideje barátok vagytok, szerintem tudod mi az érdeklődési körük. Kezdj el beszélgetni arról és legyél vidámabb, optimistább. Szervezz programokat, vagy csak üljetek le egy teára vagy sütire.

Szerintem simán rendbe jöhettek, ne add fel. Az ilyen barátságok nem vesznek el pillanatok alatt ok nélkül.

Remélem segítettem. :D

2014. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!