Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mr bustárol mi a véleményetek?...

Kratos95 kérdése:

Mr bustárol mi a véleményetek? én személy szerint nem csípem. Na meg az rtm tagokrol neis beszéljünk.

Figyelt kérdés
nemtudnak a trágár szavak nélkül szöveget írni.ez még semmi,de kérdem én!a 10-12 éveseknek őlenne a példakép?vagy essemm,AK26?hogy fognak felnőni a gyerekeink?ugy hogy ezt a retardált emberre felnéznek és istenítik?megájt kéne parancsolni nekük már mert kezd eldurvulni
2015. jan. 9. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó magasról sza.... Szóval nem kell velük foglalkozni. Akinek tetszik valami 12 évesen annak ugyan az 14 évesen már "vérciki". Nem vagyok már fiatal, amikor kölök voltam mi is csináltunk butaságokat amiken ma már csak nevetni vagy pironkodni tudok. Majd kinövik.
2015. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én életemben egyszer hallgattam Mr bustát, akkor is azért,mert valaki kérte,hogy hallgassam meg, hát kb. 1 percig bírtam.(és 19 éves vagyok)

Tkyd-et jobban bírom, neki 3 számát is nagyon szeretem, rap ugyan,de van mondanivalója a számainak, és érteni is lehet,amit mond, nem csak fröcsög.

Ezt még nem hallottam,hogy 10-12 évesek példaképe,mindenesetre elszomorító.

2015. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"hogy fognak felnőni a gyerekeink"

csak sajnálni tudlak, ha nem tudod megfegyelmezni a gyerekeidet és egy csöpnyi értelmet beleverni, hogy ne hallgassanak ilyen szennyeket....

2015. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én nem szeretem Mr. bustát, sem az RTM-et, szerintem a magyar rap szégyenei (már ha odasorolhatom, ebben sem vagyok biztos.) A szövegeiknek semmi mondanivalója nincs, csak a trágárság megy. A 10-12 évesek most még nagyon menőnek érzik ezt, pont a trágárság miatt, majd kinövik (reméljük)


Ha már magyar rap: ott van Day, Tkyd.. Na, ők legalább minőségi zenéket csinálnak, aminek mondanivalója van, és no fene, trágárság nélkül is lehet.. :) ŐK ZENÉSZEK.

Busta csak egy majom, aki próbálkozik (és az a baj, hogy igény is van rá :()

2015. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 évesen még én is menőnek tartottam, de ma már ki nem állhatom. Egy nagyképű sz*r aki csak káromkodni tud.
2015. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincs gyerekem.19vagyok mégcsak.csak arra probálok kilyukadni hogy elfajul a filág :/
2015. jan. 9. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Dunába lőném.
2015. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokszor ki lett ez már fejtve, volt olyan ahol több, mint 130 válasz érkezett...

Nem fogom sokadjára is leírni, de a lényeg, hogy k**va negatív.

2015. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hát figyeljetek.én először 12 évesen hallgattam Bustát. Mostmár bevallom nem tetszenek a zenéi,de nem tartom vér cikinek azokat a számokat amiket akkor hallgattam,sőt ilyen "de jó már,milyen rég hallgattam' érzés van bennem.most inkább Beerseet hallgatok.és ha azt hiszitek hogy ezeken nem lehet felnőni...akkor tévedtek.nekem is sikerült.gimnazista vagyok még csak,de úgy érzem ez nem befolyásolt semmiben..szóval.:)

17/L

2015. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az olyan Rappeket mint a TKYD, DSP az csak sima rap, sokkal jobban szeretem az ilyen oda mondós zenéket
2015. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!