Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A békéscsabaiak nem szégyellik...

A békéscsabaiak nem szégyellik VV Évát?

Figyelt kérdés
Én kicsit olyan rossz dolognak érezném, ha az én városomhoz kötődne, és finoman fejeztem ki magam.

2015. jan. 9. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is szégyellem, hogy ugyanolyan nemzetiségűnek születtem, mint ezek a vv -s rib#ncok meg b#zik meg minden. pfej
2015. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy iskolába is jártam vele :D


Nem szégyellem, nem az én saram, hogy ilyen.

2015. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon minden településnek oka van szégyenkezni, hisz hülyék mindenhol vannak. Egy ember miatt ne ítéljük már meg a települést, ahonnan származik.
2015. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, most legalább mindenki megtudta, hogy békéscsabai. Én sem tudtam eddig.


Minek kéne szégyenkezned? Nem te tehetsz róla. Ennyi erővel mindenki szégyellheti magát, mert magyar, európai, és úgy általában ember.....

2015. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaza van annak, aki azt írta, h az egész magyarság szégyellhetné magát az ilyen celebek miatt.

most nézem a celeb vagyok sza**ágot, de én azt érzem, h ha az én városomban lakna, akkor nagyon égne a pofám, annak ellenére, h nem ítélik el békéscsabát ez miatt, valszeg, sőt remélhetőleg így is a kolbász, vagy vmi jó dolog jut hamarabb eszükbe róla, de akkor is bennem lenne ez a dolog.


Szóval részben örülök, h itt legalább egy olimpikon volt, meg egy szuper író, s nincs celeb, bár egy humorista is van. :)


Na, ki találja ki, h melyik város ez? :D

2015. jan. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!