Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szégyellik elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szégyellik elmondani másoknak, ha megütötte őket a pasijuk, és inkább titkolják?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha gondolod privátban kifejtem, hogy miért :)
2014. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kit érdekel? Csak a romromànokat oda-vissza!
2014. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, általában mindenki szégyenli, ha bántják (bármilyen módon).
2014. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan szégyenlik szerintem, mert attól tartanak, hogy azt hiszik majd, az ő hibájukból történt.

Engem azért nem merne megütni egy párom sem, mert a bátyám szétszaggatná őket egy perc alatt. Kellően agresszív, erős és tud+szeret is verekedni. Értem meg élvezettel rúgná még a földön is...

Ez a legtöbb szánalmas nőverő pasinak elég. Mert igazi férfi ellen nem mernének kiállni, csak a gyengébbet merik bántani.

2014. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. De akkor a bátyád is a gyengébbekkel verekszik. A verekedésnél az egyik mindig gyengébb, akár férfi-férfi vagy nő-férfi a két fél. Szóval akkor a bátyádnak miért nagyobb dicsőség, ha ő is gyengébbet püföl el?
2014. nov. 18. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nő nem büszke arra, hogy ilyet tett vele a párja. Én is szégyelltem. Még úgy is, hogy akkor vissza is ütöttem. Ezért is nem volt sokáig utána kapcsolatom senkivel. Félelemből.
2014. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a ringben ahol levezeti a feszültségét, vele egyenrangú ellenfelei vannak. A tudás, ellenállóképesség, gyakorlat és még sok minden alapján dől el, hogy ki lesz a győztes.

Az olyan pasi, mert férfinek nem nevezném, aki megüt egy fizikailag sokkal gyengébb nőt, akinek esélye sincs vele szemben, nem érdemli meg a szánalmamat. Tőlem ki is belezheti a pasit, csak azt sajnálnám, hogy ugyanannyit kapna érte mint egy rendes emberért.

Ha mindenkinek lenne olyan családtagja mint nekem, az ilyen szánalmas férgek nem mernének kezet emelni egy nőre se és akkor nem kellene rettegésben, a gyerekeikkel menekülve élni az életüket.

Bocs, nem sajnálom őket. Egyenlőtlen lenne a küzdelem? Legalább megtudja milyen kiszolgáltatottnak lenni, megalázottnak lenni, nem csak az álozatául esett nő.

2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És nem dicsőség megverni egy ilyen férget, hanem:

-kötelesség,

-tanítás,

-revans.

Válassz kedved szerint a felsoroltakból.

2014. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk ne felejtse el senki, hogy sokszor a nok maguk valasztottak az ilyen fickot-"majd en megvaltoztatom, stb...", aztan meg jon a siras. Arrol nem beszelve, hogy sokuk akkor se lep le tole, ha lehetosege lenne ra.
2015. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!