Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni önmagam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akármit csinálok, nem tudom elfogadni azt ahogy kinézek, azt gondolom mindenki csúnyának tart, és hogy én egy lánynak se jövök be, pedig tudom hogy ezen nem tudok változtatni.. Van itt olyan aki hasonlóan érez/érzett?:/

Másik, hogyan fejlesszem a kommunikációs készségemet? Gyakorlati helyen nem beszélek senkivel, csak osztálytársammal, ha kérdeznek valamit akkor is csak pár szavas válaszokat adok és ennyi.



2015. jan. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök hasonló cipőben járok.

"Kezdj el edzeni" Hülyeség,nem fogod magad jobban elfogadni,én elkezdtem edzeni,látszik is rajtam,hogy edzek,de hát az arcom ugyan olyan csúnyának tartom.

Tudom,hogy nem lehet változtatni ezen és el kell fogadnom magam,de képtelenség. Face-ra egy képet nem merek felrakni. (+ minden képen hülyén nézek ki)

A kommunikációs problémádra nem tudok mit mondani,én se tudom fejleszteni,hiába olvasom X dolgokat.

Igazából,ha én enm szólok máshoz ,ők rám se néznek.

2015. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat en lany vagyok, remelem nem gond, hogy leirom :D en is teljesen igy ereztem meg nemreg. Aztan olvastam valahol, hogy masok azt fogjak latni rajtad, amit sugarzol. Tehat, ha azt mutatod, hogy te csunyanak tartod, utalod, nem fogadod el sajat magad, akkor ok is ezt fogjak latni. En pl. beleneztem a tukorbe es kozoltem magammal, hogy "nem is vagy te olyan csunya". Jo ez most hulyen hangzik, de igy volt :D ezt sokszor mondogattam magamnak es igy elfogadtam a kulsomet :)

szoval allj be a tukorbe es mondigasd magadnak sokszor "ejj ki ez a jo pali? Nagyon helyes az a srac a tukorben!" :D

a kommunikacios keszsegedet meg nem tudod fejleszteni, max gyakrabban mesz oda osztakytarsaidhoz, megprobalsz temakat bedobni, de ez a dolog nem igazan fog valtozni, mert ilyen a szemelyiseged :)

2015. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A külsön úgy lehet dolgozni, hogy edzeni jársz vagy elkezdesz valami hobbit ami növeli az önbizalmat, pl tánc. Èn állítom, hogy a sportolás eredménye az arcon is meglátszik, ha más nem, akkor a megnött önbizalomtól megváltozik a kisugárzásod és ez látszik a szemeden. Ha durván sportolsz akkor az arcvonások is változhatnak kicsit. Ismerek egy pasit aki egy nagy dagadt óvodásnak nézett ki még 25 évesen is, elkezdett edzeni és egészen más lett az arca! Vonzó lett esküszöm.

Az, hogy nem vagy a társaság központja, azt ne eröltesd, hogy az legyél. Volt, hogy én is eröltettem, de csak hülyén jöttem ki belöle, és beégettem magam, mert ha nem olyan a személyiség akkor nem olyan. DE az, hogy csendesebb, titokzatosabb személyiség valaki, és nem nyomul egyfolytában a központban, az szerintem vonzó. Sok lány/fiú bukik a titokzatosabb emberekre. Egy darabig idegesített engem is, hogy ha én nem szólok az emberekhez akkor ök sem szólnak hozzám. Már 30 felett vagyok. Ha egy ilyen társaságba keveredek be mostanában akkor kiválasztom a számomra legszimpatikusabb embert akinek lehetöleg olyan a személyisége mint nekem, és akkor vele dumálok. Ha ilyen nincs, akkor meg lelépek, ha le tudok. Ha lehet, szólok valakinek, h sajnos mennem kell, ha nincs abszolút senki akinek tudnék/akarnék szólni akkor meg csak lelépek.

2018. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!