Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért útálom magam? Annyira...

Miért útálom magam? Annyira szeretnék változni vagy elfogadni önmagam, de nem megy. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem magam... Szinte minden tettem után rosszul érzem magam, ami egy kicsit is gáz, és akaratlanul elsuhan a fejemben az a gondolat, hogy:"Utálom magam!" Aztán képes vagyok egész nap azon a kis baklövésemen rágódni. Zárkózott is vagyok eléggé, pedig tudom, hogy azért vannak tőlem rosszabb emberek is... Mégsem vagyok képes elfogadni önmagam...:( Mi lehet az oka? Nagyon rosszul érzem magam ez miatt... Nem szeretek emberek közé menni... Még csak 15 vagyok...
2009. nov. 13. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
kamasz vagy....
2009. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A te korodban alpvető fontosságú a sportolás. Ha eddig nem csináltad mielőbb kedj el valamit sportolni. 'Ép testben, ép lélek.' Meglátod használ.
2009. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!