Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom azt elképesztőn...

Csak én tartom azt elképesztőnek hogy 11-12 éves lányok már nagyban sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Meg értem hogy ha mindenki ezt csinálja akkor nekik is kell,de főképpen a szűlőkön vagyok elborzadva hogy meg veszik nekik a sminkeket. (De én személy szerint még a 13 éves kort is fiatalnak tartom a sminkeléshez) És itt nem arra gondolok hogy netán valami alkalomra egy picit..Nem! Hanem iskolában is úgy néznek ki mint egy rossz ....... . Ha valaki nem ért velem egyet,akkor legyen szíves leírni hogy miért,de természeteen azs ő véleményét is elfogadom! :) Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jan. 10. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban aggaszt,hogy 13 évesen nemi életet élnek.
2015. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Nekem sem tetszik. Szerencsére a 12,5 éves lányomnak eszébe sem jutna. Max. körömlak: iskolai szünetben.
2015. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem sminkeltem magam, bár anyukám règóta engedi, de nem èlek e lehetôsèggel. Viszont ismerek 11 èves lányokat, akiken minimum 6 rèteg vakolat van, ha nem több ès mèg a hajukat is festik! Meg körömlakk, hivalkodó èkszerek... Nem tudom, nekem nem tetszik az ilyen. R*bancosnak tartom.

13/l

2015. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom őket, mert nincsen semmi gyerekkoruk. Egyértelműen a szüleik a felelősek ezért.
2015. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az aggaszt, hogy ez a bemanipulált, birka, szalagon futó vacak társadalom a jövő..
2015. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként én is 13 éves vagyok,és anyukám szerintem jó nagyot csodálkozna ha én felhoznék egy ilyen ötletet hogy :"na figyu akkor én sminkelném mag holnaptól. Oksa? :)
2015. jan. 11. 08:31
 7/11 dominika72 válasza:
Én 14 éves vagyok, most vagyok 9.es, amikor 13 voltam akkor hetedikes voltam és én sminkeltem magam de csak szempillaspirált használtam és csak azért hogy idegesítsem az ofömet mert rüheltem és így voltam a körömlakkal is. Most meg senkit se érdekel , senkit se zavar úgyhogy leszoktam a körömlakkról meg a sminkekről:"D Amugy szerintem borzasztó ahogy kinéznek ezek a 11-12 amikor én voltam ennyi pufi voltam meg kis nyomi.. de ők már ugy néznek ki mint 14-15 éves .. háát durva :D
2015. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Tuti nem voltal pufi meg nyomi,mert az ilyen jofej,ertelmes lanyok csak szepek lehetnek ;) Es azt beszeltem baratnommel is hogy van akinek tenyleg semmi szempillaja nincs,vagy ami van,az is szoke. Na annal megertem a szempilla spiralt..de akkor sem 11 evesen.. :)
2015. jan. 11. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:
* #7
2015. jan. 11. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 21 éves vagyok, és érdekes a dolog, mert a kérdésed hatására eszembe jutott, hogy kb. 12 évesen elkezdtem festeni a szememet (nem annyira látszódó színnel, arannyal). Aztán később abbahagytam. Szerintem a 12 évesek nagy része abba fogja hagyni ezt. Az akkori osztálytársaim nayg része is így volt vele. Emlékszem, volt egy nálunk kisebb osztály, döbbenten néztem, hogy egyesek úgy kisminkelték magukat, hogy öregnek látszottak. Nem idősebbnek, hanem öregnek. Vicces volt. ma már ők se csinálják. Vagy ha igen, ízlésesen, normálisan. Én visszafogott rúzst és alapozót használok az egyetemen, és ennyi, és minden régen sminkelős barátom visszaváltott valami ultra szolidra. Reméljük, majd a kérdésben említett lányok is így lesznek. Azért gondolom, hogy igen, mert 12 évesen még azt hiszik, minél több, annál jobb. Én sem értettem, ha itthon kipróbáltam, mitől néz ki valami rosszul. Majd rájönnek, hogy a smink akkor jó, ha te nézel ki tőle szépnek, és eltakarja a hibákat, nem ha pluszban rád van festve.

2015. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!